NIP 7542732542
Adres Plac Grzybowski 10
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-104
Telefon 601813339

Opis:

Dla wielu początkujących przedsiębiorców największym wyzwaniem nie jest znalezienie odbiorców ich produktów czy usług, ale opanowanie odnoszących się do ich działalności kwestii prawnych. Polski ustawodawca narzucił na właścicieli biznesów sporo obowiązków, głównie w zakresie administracyjno-prawnym. Dodatkowo też wyznaczył szereg instytucji kontrolnych, które skrupulatnie monitorują sposób, terminowość oraz prawidłowość wywiązywania się z owych wymogów. Jakiekolwiek braki są natychmiast odznaczane, co może skutkować upomnieniem, a w ostateczności karą. Dla osoby prowadzącej interes od niedawna nałożona grzywna może okazać się dużym problemem. Jej wysokość jest wyznaczana odgórnie, nierzadko sięga kilkumiesięcznych obrotów przedsiębiorstwa. Bardzo trudno też ubiegać się o jej anulowanie lub zmniejszenie, jeśli niedociągnięcia wynikały po prostu z niewiedzy czy niedbałości o aktualizację informacji o przepisach prawnych.  

Niektóre firmy, aby uniknąć powyższych kłopotów, decydują się na powiększenie stanu osobowego zatrudnianych pracowników o prawnika specjalizującego się w obsłudze prawnej i podatkowej firm. Takie rozwiązanie jest jednak sporym obciążeniem dla budżetu. Nie mogą sobie na nie z pewnością pozwolić osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, szczególnie w początkowych miesiącach obecności na rynku, podczas których priorytetem jest jego analiza i poszukiwanie klientów, a także rozwój nowopowstałego biznesu. Cena za świadczenia kompetentnego adwokata może być znaczna i pochłonąć w krótkim czasie zarówno zgromadzone oszczędności przeznaczone na inwestycje, jak i świeżo wypracowany zysk.

Opcją bardziej przyjazną dla stawiającego dopiero swoje pierwsze kroki na rynku przedsiębiorcy jest skorzystanie ze wsparcia w postaci outsourcingu. Proponuje takowe kancelaria prawna, która przedstawia się pod linkiem jztl.pl. Jej domeną jest szeroko rozumiana obsługa prawna przedsiębiorstw. Rejonizacja obejmuje Warszawę i okoliczne  miejscowości, choć istnieje też możliwość zgłoszenia się o pomoc w powyższym zakresie odbiorców z innych części Polski i wybór przez nich kontaktu zdalnego. Wykorzystywane przez pracowników kancelarii podczas świadczenia usług kanały komunikacji są odpowiednio zabezpieczone przed nieuprawnioną autoryzacją z zewnątrz oraz wyciekiem danych.

Data dodania: 2022-10-19

Opinie o firmie Ziobrowski Tax & Law


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ