NIP
Adres Wadery 16
Miejscowość Radzymin
Kod pocztowy 05-250
Telefon 516750693

Opis:

Osoby, które chcą nabyć wysokiej jakości urządzenia pomiarowe, inhalatory, nawilżacze i oczyszczacze powietrza, a także inne sprzęty, na stronie internetowej zdrowieshop.pl z pewnością znajdą odpowiednią propozycję dla siebie. Asortyment jest bardzo różnorodny. Wiele dostępnych tu urządzeń ułatwia walkę z chorobami, umożliwia monitorowanie stanu zdrowia. Niezwykle pomocne okazują się inhalatory do nebulizacji, które mogą być użytkowane w warunkach domowych, są niezastąpione w łagodzeniu stanów zapalnych górnych dróg oddechowych. Przydatny podczas infekcji jest także termometr elektroniczny z pamięcią, który wykorzystuje promieniowanie fal podczerwonych. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie wiarygodnych wyników.

Urządzenie może być używane nie tylko do mierzenia temperatury ciała, ale także innych obiektów. Wyposażone jest także w dodatkowe funkcje, trójkolorową identyfikację temperatury, automatyczne wyłączanie po 18 sekundach, podświetlany wyświetlacz, który umożliwia stosowanie go nawet nocy. Pomiar odbywa się przy zachowaniu zasad higieny, gdyż urządzenie nie wymaga bezpośredniego kontaktu z ciałem pacjenta. Jest proste w obsłudze i czytelne. Posiada kompaktowy kształt, co sprawia, że termometr jest wygodny w codziennym użytkowaniu. Dyskretny sygnał informuje o zakończeniu pomiaru. Sprzęt jest często wykorzystywany przez rodziców małych dzieci, gdyż dzięki niemu mogą kontrolować temperaturę ciała malucha. Wynik pokazuje się na ekranie już po kilku sekundach, co jest szczególnie istotne w sytuacjach, kiedy konieczne jest szybkie wykonanie pomiarów. 

Urządzenie jest wielofunkcyjne, gdyż można przy jego użyciu określić temperaturę otoczenia, a także innych obiektów znajdujących się na zewnątrz. Posiada wbudowane czujniki optyczne, które wykrywają promieniowanie podczerwone. Termometr charakteryzuje się wysoką jakością, jest łatwy do utrzymania w czystości. Posiada niewielki rozmiar, co sprawia, że z powodzeniem może być stosowany także poza domem, jest łatwy w transporcie.

Data dodania: 2021-01-26

Opinie o firmie Zdrowieshop.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ