NIP
Adres Konstytucji 3 Maja 1
Miejscowość Głogów
Kod pocztowy 67-200
Telefon 662 345 987

Opis:

Przedsiębiorstwa, które dysponują flotą różnego typu pojazdów ciężarowych, osobowych czy maszyn budowlanych, z pewnością potrzebują porządnych zbiorników do przechowywania paliwa oraz niezbędnych urządzeń monitorujących zasoby. Firma prezentująca swoją ofertę na stronie zarzadzanie-paliwem.pl, proponuje wysokiej klasy sprzęt tego typu oraz fachowe doradztwo w jego wyborze. Pracownicy zaprojektują cały system zgodnie z wymaganiami klienta.

Nowoczesna sonda ultradźwiękowa to doskonałe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który chce mieć pewność, że pojemniki są szczelne. Czujnik cały czas sprawdza aktualny poziom cieczy oraz w przypadku wykrycia gwałtownego spadku, przesyła sygnał do odbiornika, który włącza alarm dźwiękowy i świetlny. Ponadto urządzenie może również informować o zbyt dużym lub niskim poziomie benzyny oraz jej temperaturze. Produkt jest odporny na uszkodzenia i działanie różnych chemikaliów. Artykuły mają niskie zużycie energii elektrycznej oraz kompaktowe rozmiary, co ułatwia montaż. Należy zaznaczyć, że sprzęt może być wykorzystany również do monitorowania zbiorników z innymi płynami, np. wodą, preparatami ochrony roślin, olejem opałowym. Aby kontrola paliwa w firmie była jeszcze łatwiejsza, warto zainwestować w innowacyjny system zarządzania. Zastosowanie specjalnego terminalu na karty RFID umożliwia wydawanie określonej ilości benzyny wyznaczonym pracownikom. Poza tym oprogramowanie zbiera informacje na temat zasobów i pozwala na tworzenie raportów, które ułatwiają przygotowanie rozliczeń oraz planowanie dostaw. Sprzęt może zostać połączony z systemem monitoringu.

Zastosowanie tych rozwiązań z pewnością przyczyni się do znacznego obniżenia kosztów operacyjnych w przedsiębiorstwie. Warto podjąć współpracę z profesjonalistami.

Data dodania: 2023-04-12

Opinie o firmie Zarzadzanie-Paliwem.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

ul. Horbaczewskiego49

Wrocław

WIĘCEJ

CrazyFejm - Promowanie na instagramie

ul.

Wrocław

WIĘCEJ