NIP 637-010-74-66
Adres Laskowska 93
Miejscowość Bolesław
Kod pocztowy 32-329
Telefon 32 647 19 02

Opis:

Zapewnienie bezproblemowej wymiany powietrza w pomieszczeniach jest bardzo istotne dla zachowania higieny i usunięcia szkodliwych dla zdrowia pyłków i drobnoustrojów. Poprzez zastosowane w ścianach lub sufitach kanały wentylacyjne następuje też wymiana tlenowa, a usuwany jest dwutlenek węgla. Pokazuje to, jak przewody odpowiedzialne za cyrkulację powietrza są istotne dla mieszkańców. 

Aby zapewnić oczekiwaną drożność światła kanału, należy już na etapie ich zakładania wybrać właściwy model wentylacji. Dzięki temu ma się pewność, że zastosowane rozwiązanie spełni oczekiwania. Duży wybór akcesoriów do rekuperacji czy wymiany cieplnej w budynkach jednorodzinnych można znaleźć na stronie internetowej ingremio.com.pl.

Dostawca zadbał, by proponowane przez niego produkty były nie tylko wytrzymałe, ale również gwarantowały bezpieczeństwo. Dlatego też oferta została ubogacona o modele o bardzo pożądanych właściwościach, takich jak antybakteryjność czy antystatyczność. Dzięki temu kanały, przez które przemieszcza się wraz z powietrzem cała masa różnego rodzaju zanieczyszczeń, nie będzie miejscem, w którym bakterie czy wirusy będą mogły się namnażać.

Kadra dostawcy zaleca, aby okresowo przeprowadzać drenaż instalacji. Można wykonać go samemu lub też skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Takie czyszczenie warto też zlecić, kiedy poziom efektywności kanału wentylacyjnego spada, co można poczuć poprzez unoszący się w powietrzu, nieprzyjemny zapach oraz duże pokłady kurzu, widoczne gołym okiem. Standardową metodą jest czyszczenie mechaniczne, ale coraz częściej stosuje się do takiej czynności specjalne parownice, które oprócz usunięcia zalegających w kanale nieczystości przeprowadzają dezynfekcję.

Data dodania: 2022-06-30

Opinie o firmie Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Ingremio-Peszel


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

ul. Konarskiego11

Tarnów

WIĘCEJ

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

ul. Poprzeczna14

Wieliczka/Kraków

WIĘCEJ

FHU APIS Pitoń Marcin

ul. Pardałówka9

Zakopane

WIĘCEJ