NIP 6660007572
Adres Czołowo 1
Miejscowość Koło
Kod pocztowy 62-600
Telefon 63 262 68 11

Opis:

Transport materiałów sypkich, takich jak piasek czy żwir, stanowi nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli mamy do przetransportowania znaczne ilości tego typu materiałów. Potrzebne są do tego specjalne worki polipropylenowe, czy inaczej tak zwane kontenery elastyczne. W produkcji tego typu produktów od lat specjalizuje się Zakład Produkcyjno Handlowy IZOMER z siedzibą w Czołowie. Wprowadził on na rynek worki Big Bag, które cieszą się uznaniem klientów z wielu branż. Dzieje się tak dlatego, że firma produkuje wiele typów takich worków, których specyfikacja odpowiada różnym potrzebom. Wchodząc na bigbag.izomer.com.pl, zapoznasz się z kompleksową ofertą firmy i zobaczysz, że firma proponuje, aż 9 wzorów worków Big Bag, od worków jednorazowych, po worki wielokrotnego użytku. Worki tego typu mogą mieć jeden, dwa lub cztery uchwyty, które mogą być wszyte na różne sposoby, rodzaj mocowania uchwytu może ułatwić załadunek niektórych materiałów. Warto wiedzieć na przykład, że worki posiadające jeden uchwyt, nadają się najlepiej do załadunku i transportu materiałów sypkich podobnie, jak worki mające 4 uchwyty. Do nawozów sztucznych zaś często poleca  się worki z dwoma uchwytami.

Poza workami standardowymi, w ofercie są też worki specjalnego przeznaczenia, np.:

  • worki do transportu żywności
  • worki do transportu materiałów niebezpiecznych z certyfikatem UN, które to certyfikaty są przyznawane przez Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Opakowań w Warszawie
  • worki do transportu morskiego
  • worki z dodatkowym wewnętrznym stabilizatorem kształtu Q-bag.

Właśnie ten ostatni z wymienionych worków Q-bag jest jednym z najchętniej zamawianych modeli, a to dlatego, że to worek w kształcie prostopadłościanu, który ma wewnętrzny stabilizator kształtu, nie odkształca się, ani nie nabiera objętości i pozwala zaoszczędzić ok. 25 procent powierzchni magazynowej. Dla wielu przedsiębiorców, którym zależy na optymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni magazynowej, ma to duże znaczenie.

W tego typu workach z wewnętrznym stabilizatorem kształtu przechowuje i transportuje się, np. substancje chemiczne, materiały budowlane czy też paszę dla zwierząt.

Data dodania: 2018-11-14
Autor: Ida Mazur

Opinie o firmie Zakład Produkcyjno Handlowy IZOMER


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ