NIP 8513042031
Adres Eugeniusza Kwiatkowskiego 13
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 71-004
Telefon 501 335 740

Opis:

Życie człowieka opiera się w dużej mierze na elektryczności. Brak prądu, awaria lub brak sprzętu to brak możliwości pracy, gotowania, ładowania urządzeń multimedialnych czy brak dostępu do internetu. Takie usterki wymagają szybkiej reakcji, która zazwyczaj kończy się poważną naprawą.

Na rynku działa wiele firm, które oferują swoim klientom szybkie interwencje związane z elektrycznością. Działają one jednak tylko w zakresie określonych godzin i co ważne wiele z tych firm działa nielegalnie, nie posiadając ku temu odpowiednich uprawnień. Co za tym idzie, usługi naprawcze są obarczone dużym ryzykiem jeśli chodzi o poprawność ich wykonania oraz gwarancję po zakończonych pracach. Niestety w takich przypadkach bezpieczeństwo użytkowania instalacji elektrycznych jest zagrożone.

W przypadku usług wykonywanych przez firmę Elektryka Szczecin udzielana jest gwarancja. Tym samym klienci mają pewność, że wybrali najlepsze rozwiązanie. Podczas prac elektryk używa tylko i wyłącznie najlepszych sprzętów oraz produktów, które gwarantują bezpieczeństwo. Ich zakup jest konsultowany z klientem. Wykonujący prace posiada uprawnienia SEP, które są potwierdzeniem posiadanej wiedzy i umiejętności. W końcu usługa jest potwierdzona rachunkiem bądź fakturą. Takie usługi są wykonywane przez całą dobę. Cennik elektryka ze Szczecina jest od nich między innymi uzależniony. Inna stawka godzinowa obowiązuje bowiem w godzinach od 8 do 18, a inna poza tymi godzinami. Oferta przewiduje, że każda kolejna godzina pracy specjalisty kosztuje o połowę mniej, aniżeli pierwsza godzina.

Pogotowie elektryczne to usługa skierowana zarówno do gospodarstw domowych, jak i przedsiębiorstw, które bardzo często muszą ograniczyć swoją pracę w czasie wystąpienia awarii. Dzięki powyższej usłudze przestoje nie muszą być wcale długie. Oprócz standardowych działań naprawczych prezentowana firma prowadzi także prace projektowe, diagnostyczne i pomiarowe. Klienci mogą liczyć także na naprawę sprzętów elektrycznych, a także założenie telewizji przemysłowej. 

Data dodania: 2019-07-30

Opinie o firmie Wojciech Gołąb - Elektryk


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

ul. Horbaczewskiego49

Wrocław

WIĘCEJ

CrazyFejm - Promowanie na instagramie

ul.

Wrocław

WIĘCEJ