NIP 6462541638
Adres Wałowa 39
Miejscowość Tychy
Kod pocztowy 43-100
Telefon 793 834 035

Opis:

Od wielu lat działa na rynku przedsiębiorstwo z Tychów, zajmujące się produkcją materiałów reklamowych. Dysponuje ono zarówno doskonałym parkiem maszynowym, pozwalającym na wykonanie najbardziej śmiałych i wymagających projektów, jak i wspaniałą kadrą pracowników, którzy spełniają wszystkie oczekiwania klientów. Dzięki starannemu wykonaniu produktów reklamowych z wyraźnym kolorowym nadrukiem liczba klientów firmy ciągle rośnie, gdyż są oni niezwykle zadowoleni z efektów jej działań.

W przedsiębiorstwie WindBal Fabryka Reklamy można zamówić nieduże baloniki reklamowe z grafiką lub logo firmy, którymi obdarowuje się klientów, jak również duże balony z nadrukiem w wybranym kształcie z własną grafiką zleceniodawcy na wybranym materiale i o wybranej wysokości. Są to produkty niezwykle trwałe, które można umieścić w widocznym miejscu tak, aby przyciągały wzrok potencjalnych klientów i rozpowszechniały informacje na temat danej marki. Widząc taką formę reklamy, żadna osoba nie przejdzie obojętnie, dlatego warto z niej korzystać, zwłaszcza na wszelkiego rodzaju wydarzeniach plenerowych. Produkty te nie tylko przyciągają uwagę, ale także zapadają głęboko w pamięć osobom uczestniczących w wydarzeniu. Co więcej, często fotografują się one na ich tle, a zdjęcia umieszczają w mediach społecznościowych.

W ofercie firmy dostępne są m.in. balony:

  • z przewężeniem,
  • bez przewężenia,
  • kule na nodze

Dostępne są w wysokości 2, 3, 4, 5 lub 6 m. Wykonane są z trwałego materiału, pokrytego PCV z drukiem UV, ale oferta obejmuje także materiał impregnowany PP z drukiem sublimacyjnym. W zestawie z balonem są:

  • dmuchawa,
  • przyłącze zasilające,
  • linki szpilki mocujące,
  • torba transportowa, której mieszczą się wszystkie elementy.
Data dodania: 2022-01-24
Autor: Filip Krupa

Opinie o firmie WindBal


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Iluzjonista Konrad Mościński

ul. Jana Kiepury25

Sosnowiec

WIĘCEJ

Foto Kreatywni

ul. Aleja Najświętszej Maryi Panny3

Częstochowa

WIĘCEJ

KDME Maciej Zaremba

ul. Podkępie4

Bestwina

WIĘCEJ