NIP 9231400247
Adres Jaromierz 101a
Miejscowość Kopanica
Kod pocztowy 64-225
Telefon

Opis:

Przedsiębiorstwo Wellton ma w swojej ofercie szerokie spectrum architektury ogrodowej mogące pełnić zarówno funkcje praktyczne, jak i ozdobne. W zgromadzonym asortymencie znajdą się też solidnie wykonane pergole drewniane. Takie akcesoria słyną ze swoich walorów ozdobnych nie od dziś, bo tego typu konstrukcje były już wykorzystywane od czasów średniowiecza. Służą do doskonałego podtrzymywania różnego typu gatunków roślin, ale najczęściej tych pnących. W ten sposób pergola zależnie od konstrukcji, może być ciekawą podporą dla kwiatów, a także może być wykorzystana np. do zacienienia tarasu na dachu lub jako interesujący dodatkowy nośnik w oświetleniu elektrycznym. 

 

Po to, aby zagwarantować najwyższą jakość produktów i ich wieloletnią trwałość, do produkcji proponowanych przez tę firmę konstrukcji zostają wykorzystywane tylko wysokiej klasy drewna sosnowe. Ponadto, jako producent pergoli to przedsiębiorstwo ma wieloletnie doświadczenie i zapewnia najwyższą jakość wyrobów. 

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany takim dodatkiem do ogrodu i domu, to pozostaje tylko pytanie: jakie pergole drewniane można zaoferować i jaki jest ich cel? A zatem zaliczające się do elementów tzw. małej architektury ogrodowej pergole z drewna umożliwiają w niezwykle prosty, jak i stosunkowo tani sposób zagospodarować przestrzeń wokół swojego domu i uczynić go bardziej atrakcyjnym dla gości. Te charakterystyczne konstrukcje bazują na dwóch podporach i nierzadko kojarzą się z bezkresnymi alejami porośniętymi roślinami zielonymi lub różami czy winoroślą. Ponadto, mogą być doskonałym podparciem, np. dla takich gatunków roślin jak: bluszcz, powojniki, wiciokrzew japoński itp. Takie konstrukcje pozwalają również na wygospodarowanie kameralnej przestrzeni oraz stworzenie magicznego kącika, jaki może być idealny do wypoczynku w przydomowym ogrodzie lub na tarasie.

 

Ta firma to producent, który w swoim asortymencie posiada pergole o zróżnicowanych rozmiarach i kształtach, poprzez co każdy może u nich spotkać odpowiednią konstrukcję idealną do swojego przydomowego ogrodu. Oferta obejmuje także konstrukcje:

• łukowe,

• proste,

• kominowo-łukowe,

• dostawiane.

 

Data dodania: 2020-06-12

Opinie o firmie Wellton Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ