NIP 1132437875
Adres Grochowska 301
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03-842
Telefon 881 520 117

Opis:

Różne wersje kolorystyczne reklam 3D są oferowane przez przedsiębiorstwo Warmax Grzegorz Wojna. Produktami bardzo chętnie wybieranymi przez klientów są litery ze styroduru. Wynika to z faktu, że gwarantują one wyróżnienie się na rynku reklamy poprzez wykorzystanie nowoczesnego materiału. Jest on odporny na wiatr oraz słońce, dzięki czemu może znajdować się na dowolnej ścianie budynku nawet przez kilkadziesiąt lat. Wyroby można kupić w atrakcyjnych cenach. Ostateczny koszt wyrobu jest uzależniony od kilku czynników. Należą do nich m.in. wielkość liter oraz długość konkretnego napisu. Konsumenci decydujący się na skorzystanie z propozycji handlowej mogą negocjować ceny. Pracownicy powyższej firmy są komunikatywni, dlatego istnieje możliwość złożenia zamówienia, bez konieczności osobistej wizyty w jej siedzibie.

Współpraca każdorazowo rozpoczyna się od przygotowania projektu reklamy przez doświadczonego grafika. Uwzględnia on wszystkie wskazówki klienta oraz nanosi ewentualne zmiany. Zlecenie może zostać zrealizowane w dniu złożenia zamówienia. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla firm, które chcą bardzo szybko zamontować na budynku unikalną nazwę swojej firmy, która jest wykonana z trwałego materiału. Styrodur jest wysokiej jakości materiałem budowlanym, który jest odporny na działanie wilgoci. Dzięki temu nie ulega on zniszczeniu w przypadku intensywnych opadów deszczu. Szczegółowe informacje na temat jego zalet można uzyskać podczas rozmowy z pracownikiem firmy. 

Producent reklam jest gotowy podjąć się nawet bardzo skomplikowanego zlecenia. Wykorzystanie nowoczesnych maszyn oraz sprawdzonej technologii pomaga w wykonaniu dowolnego loga, oraz napisu. Wspomniane rozwiązanie nie jest wykorzystywane wyłącznie na zewnętrznych ścianach budynków. Bardzo często restauracje oraz hotele wybierają tego rodzaju napisy w celu oznaczenia konkretnej części budynku np. recepcji. Duży napis pozwala osobom znajdującym się w konkretnym miejscu łatwiej się po nim poruszać. Wymieniona forma reklamy pomaga we wskazaniu ważnych miejsc w konkretnym obiekcie.

Data dodania: 2021-08-13
Autor: Filip Krupa

Opinie o firmie WARMAX Grzegorz Wojna


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ