NIP
Adres Poznańska 180
Miejscowość Komorniki
Kod pocztowy 62-052
Telefon 61 893 55 50

Opis:

Wybór drukarki przemysłowej do zakładu produkcyjnego to trudne i czasochłonne zadanie. Na rynku działa wielu producentów, którzy oferuje różnego typu urządzenia. Czy warto inwestować w technologię INK-JET?

Wyroby marki Leibinger cieszą się ogromną popularnością. Maszyny drukujące tego producenta są nie tylko wytrzymałe i przystosowane do wielogodzinnej pracy, ale i zastosowano w nich system CIJ, czyli niezasychającej dyszy. Eliminuje on potrzebę regularnego mycia głowicy. Oznacza to, że atrament jest w całkowicie szczelnym, zamkniętym obiegu. Podczas włączania nie występuje moment wstrzeliwania tuszu w rurę powrotu, co jest częstą przyczyną zabrudzeń głowicy. Natomiast podczas wyłączania dysza jest natychmiast uszczelniana, więc atrament nie wycieka oraz nie zasycha. Maszyny mające tę technologię nie wymagają czyszczenia lub płukania przed rozpoczęciem oraz zakończeniem procesu, a to przyczynia się do szybszego wykonywania codziennych obowiązków przez pracowników obsługujących sprzęt. Kolejną zaletą systemu jest jego gotowość do pracy nawet przy długich przestojach produkcyjnych. Warto również dodać, że stosowanie tego typu urządzenia obniża zużycie rozpuszczalników oraz atramentu. Sprzęt nadaje się do znakowania rozmaitych materiałów, między innymi metalu, stali, szkła, folii, aluminiowych puszek, tektury, kabli, drewna czy wyrobów wykonanych z tworzywa sztucznego. Dotyczy to powierzchni wypukłych, wklęsłych, szorstkich lub gładkich. Ponadto urządzenie jest łatwe w obsłudze oraz trwałe, wyprodukowane z najwyższej jakości komponentów, co gwarantuje jego długie i bezawaryjne działanie.

Drukarka INK-JET znajduje się w asortymencie firmy Victor Ink-Jet System Service. Oferta zawiera kilkanaście modeli, więc każdy przedsiębiorca, niezależnie od potrzeb, znajdzie odpowiedni egzemplarz. Dodatkowo przedsiębiorstwo sprzedaje wiele innych maszyn, np. lasery przemysłowe, drukarki na cartridge wykorzystujące technologię HP. Poza tym podmiot oferuje części zamienne oraz akcesoria. Natomiast w serwisie może dokonać konserwacji, przeprowadzić naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz zamówić przegląd.

Dla firmy pracują fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy przygotują projekt oraz zajmą się montażem wybranej maszyny drukującej. Warto zawsze korzystać z usług profesjonalistów.

Data dodania: 2023-07-17
Autor: Iwo Lis

Opinie o firmie Victor Ink-Jet System Service Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ