NIP
Adres Drogowców 7
Miejscowość Dębica
Kod pocztowy 39-200
Telefon 883 252 909

Opis:

Zadaniem kompresorów powietrza jest wytwarzanie wysokiego ciśnienia gazów oraz wymuszanie ich przepływu. Są one wykorzystywane przez pracowników branży energetycznej, tekstylnej, spożywczej, przemysłowej, farmaceutycznej czy motoryzacyjnej. Zazwyczaj zainteresowani nabywają modele śrubowe. Działają one dzięki położonym obok siebie wirnikom śrubowym. Odznaczają się wysoką szczelnością i wydajnością. Mają solidne obudowy i nie emitują dużego hałasu w trakcie pracy.

Innym rozwiązaniem godnym uwagi są modele tłokowe posiadające tłoki umieszczane w cylindrach. Są one nieco głośniejsze od kompresorów śrubowych i posiadają korowody oraz wały korbowe. Nabywają je nie tylko przedsiębiorstwa, ale i osoby prywatne, które mogą zdecydować się na modele wyposażone w dodatkową dźwiękochłonną obudowę. Zaprezentowano je na stronie uzywane-kompresory.pl należącej do sklepu sprowadzającego wyłącznie najlepsze urządzenia o prostej obsłudze i niezawodnym działaniu.

Sklep ten oferuje używane kompresory powietrza nieocenione w zakładach przemysłowych i gospodarstwach domowych, które są wolne od wad, dzięki czemu klienci nie martwią się o niewidoczne na pierwszy rzut oka usterki. Otrzymują bowiem funkcjonalne produkty sprawdzające się w trudnych warunkach i umożliwiające wykonywanie rozmaitych prac. Urządzenia te dzieli się na olejowe i bezolejowe. Pierwsze z nich wykorzystują oleje, które smarują i chłodzą poszczególne elementy, co chroni przed ich przegrzaniem. Powietrze, jakie wytwarzają, nie jest gorące.

Natomiast kompresory bezolejowe są znacznie tańsze i proste w użytkowaniu. To ekonomiczne, ekologiczne i bezpieczne rozwiązanie polecane osobom, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tego typu sprzętami. Firma proponuje między innymi kompresory tłokowe o satysfakcjonującej wydajności, używane w zakładach lakierniczych oraz innych przedsiębiorstwach. Spotyka się je także w zakładach wulkanizacyjnych, na stacjach benzynowych, w serwisach zajmujących się naprawą motocykli, na placach budowy oraz w gabinetach stomatologicznych.

Data dodania: 2021-05-26
Autor: Filip Krupa

Opinie o firmie Używane Kompresory


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Pianfol Sp. z o. o.

ul. Czermin306

Czermin

WIĘCEJ

HYDRONEX

ul. Trześń4

Trześń

WIĘCEJ

GasBay Samochodowe Instalacje Gazowe

ul. Lwowska9

Przemyśl

WIĘCEJ