NIP
Adres Katowicka 61
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-131
Telefon 61 307 09 30

Opis:

Przedsiębiorcy prowadzący średnie i duże firmy mogą skorzystać z rozwiązania, które uchroni ich w razie gdy kontrahenci, z którymi współpracują, okażą się niewypłacalni, ogłoszą upadłość lub będzie toczone w stosunku do nich postępowanie sanacyjne. Ubezpieczenie należności to jedno z bardziej skutecznych i rekomendowanych narzędzi, które ogranicza ryzyko nieuregulowania faktur. Gdy kontrahent okaże się nierzetelny, w ramach podpisanej umowy z wybranym zakładem ubezpieczeń można liczyć na podjęcie działań windykacyjnych. Jeśli nie przyniosą żadnego efektu, zakład wypłaca klientowi odszkodowanie.

Przedsiębiorcy zainteresowani wdrożeniem takiego rozwiązania mogą zapoznać się z ofertą zaprezentowaną na stronie internetowej unitycentrum.pl. Broker krok po kroku przeprowadza przez cały proces, pomaga także wybrać najlepszą ofertę. Program ubezpieczenia należności każdorazowo przygotowywany jest w oparciu o specyfikę prowadzonej działalności. Dzięki temu odpowiada on zawsze indywidualnym potrzebom klienta. Broker porównuje także oferty różnych zakładów ubezpieczeniowych, analizuje je, przedstawia, a także rekomenduje najlepszą z nich. Przedsiębiorca może dzięki temu podpisać umowę najbardziej odpowiadającą jego wymaganiom. Możliwe jest także prowadzenie negocjacji w zakresie między innymi kosztów.

Warto pamiętać o tym, że skorzystanie z ubezpieczenia należności odciąża przedsiębiorcę i pozwala mu zająć się innymi sprawami lub rozwojem firmy. Rozwiązanie to podnosi również wiarygodność przedsiębiorstwa wobec różnych instytucji finansowych. Składka na ubezpieczenie wyliczana jest zawsze indywidualnie, po wzięciu pod uwagę różnorodnych wytycznych i charakterystyki danego przedsiębiorstwa.

Data dodania: 2023-12-13
Autor: Ida Mazur

Opinie o firmie Unity Centrum


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ