NIP 9581554011
Adres Polska 19
Miejscowość Gdynia
Kod pocztowy 81-339
Telefon 58 667 99 99

Opis:

Chcąc przeciwdziałać nielegalnemu obrotowi alkoholem, paliwami czy lekami, wprowadzono specjalny system monitorowania transportu drogowego i kolejowego. Zgodnie z prawem, wysyłka tych towarów podlega obowiązkowi jej zgłoszenia do systemu SENT. Po zgłoszeniu firma przewozowa ma na bieżąco aktualizować dane dotyczące transportu, w których powinien się znaleźć czas rozpoczęcia, jak i planowana data zakończenia frachtu.

Pragnąc zająć się obrotem tego typu towarami, warto znaleźć odpowiedniego partnera logistycznego, doskonale znającego przepisy i zadba, aby przewóz towarów wrażliwych przebiegał zgodnie z prawem. Przedsiębiorstwo ze strony unilog.eu to firma spedycyjno-logistyczna, która jest w stanie zorganizować transport każdego ładunku, w tym także towarów wymagających specjalnego traktowania. Jest to firma mająca wieloletnie doświadczenie w tej branży, dlatego może zaoferować kompleksową obsługę różnych ładunków, w tym także przewożonych w temperaturze kontrolowanej.

Przedsiębiorstwo to ma swoją siedzibę w Gdyni, ale przyjmuje zlecenia od klientów z całego kraju. Dzięki nienagannej, wieloletniej pracy ma status uznanego przedsiębiorcy AEO. Świadczy ono także usługi celne, gdyż dysponuje własną agencją celną, której pracownicy zajmą się przygotowaniem dokumentów oraz wszelkimi innymi czynnościami, niezbędnymi do odprawy ładunków. Firma współpracuje z wieloma międzynarodowymi organizacjami, które wzajemnie sobie pomagają, dbając o bezpieczeństwo przewożonych towarów.

Do jej obowiązków jako spedytora należy między innymi:

  • planowanie i kontrola transportu,
  • współpraca z przewoźnikami,
  • prowadzenie bazy klientów i utrzymanie z nimi dobrych relacji,
  • obsługa giełd transportowych,
  • bieżąca analiza rynku,
  • kreatywne rozwiązywanie problemów napotkanych podczas przewozu, załadunku, wyładunku czy odprawy celnej.

Przedsiębiorstwo to podejmuje się wykonania nawet najtrudniejszych zleceń, wiedząc, że w ten sposób zyskuje nowe doświadczenia, dzięki którym jeszcze pełniej będzie mogło służyć swoim klientom.

Data dodania: 2022-03-01

Opinie o firmie Uni-logistics Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

ul. Jana Kilińskiego12D

Tczew

WIĘCEJ

APE-LP

ul. Wały Piastowskie1

Gdańsk

WIĘCEJ

Psychoterapeuta Joanna Kożuch-Materek

ul. Wałowa20

Wejherowo

WIĘCEJ