NIP
Adres Szaserów 117
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 04-349
Telefon 690 513 060

Opis:

Jednym z najpopularniejszych sportów, jakie można uprawiać od najmłodszych lat, jest piłka nożna. To doskonały wybór dla osób lubiących dobrą zabawę, ruch na świeżym powietrzu oraz rywalizację. W lekcjach organizowanych przez szkółki piłkarskie uczestniczą nawet kilkuletnie maluchy, które pod okiem kompetentnych trenerów ćwiczą swoje umiejętności i poprawiają kondycję. Na początkowych etapach uczą się poprawnie biegać i przyjmować odpowiednie pozycje ciała. Poznają też podstawowe zasady, które są prezentowane w przystępny i zrozumiały dla nich sposób.

Prawdą jest, że uprawianie tego sportu ma pozytywny wpływ na psychikę oraz samopoczucie, ponieważ pozwala się on odprężyć. Piłka nożna to gra zespołowa, dzięki czemu najmłodsi przebywają w grupie rówieśników, co sprawia, że nawiązują nowe przyjaźnie i stają się bardziej otwarci oraz komunikatywni. Uczy ona samodzielności i odpowiedzialności nie tylko za siebie, ale i za pozostałych członków drużyny. Ponadto treningi pokazują, czym jest szacunek do przeciwnika oraz dyscyplina.

Na tego typu lekcje można zapisać się na internetowej stronie uks141.pl. Jej założycielem jest doświadczona akademia piłkarska dla dzieci w Warszawie, która od 2008 roku prowadzi ciekawe zajęcia dopasowane do aktualnego poziomu uczestników. Zatrudnia ona wykwalifikowanych trenerów dbających o bezpieczeństwo najmłodszych oraz miłą atmosferę. Lekcje, jakie proponują, budują więzi społeczne i poprawiają zdolności motoryczne. Nie bez znaczenia jest także poczucie bycia częścią zgranego zespołu, co przekłada się na większą pewność siebie.

Treningi organizowane w tej szkółce:

  • zwiększają wydajność całego organizmu,
  • zapewniają doskonałą zabawę i możliwość przebywania wśród dzieci w podobnym wieku,
  • poprawiają refleks i zwinność,
  • uczą współpracy w grupie,
  • zmniejszają ryzyko występowania różnych chorób,
  • chronią przed otyłością,
  • pomagają rozładować nadmiar dziecięcej energii.

Ponadto lekcje te kształtują w zawodnikach szereg istotnych cech przydatnych w późniejszym dorosłym życiu. Zapewniają prawidłowy rozwój fizyczny i są źródłem dobrego samopoczucia.

Data dodania: 2021-06-12

Opinie o firmie UKS 141 Warszawa


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ