NIP
Adres Wyrów 7a
Miejscowość Wyrów
Kod pocztowy 62-820
Telefon 726 188 100

Opis:

Trudno znaleźć dziecko, które nie lubiłoby się huśtać. Jest to aktywność, którą pociechy przejawiają od początku swojego życia - wszak bujanie i huśtanie dziecka to najlepszy sposób na jego uspokojenie, ukojenie płaczu i uśpienie. W starszym wieku także huśtanie jest bardzo pożądane, warto zatem umieścić na posesji pozwalający na nie sprzęt. Z huśtawek, odpowiednio zabezpieczonych i pod nadzorem dorosłych, korzystać mogą już bardzo małe dzieci, starsze zaś poradzą sobie z tym same.

Huśtawki dla dzieci mają wiele zalet, między innymi nie zajmują wiele miejsca ani nie potrzebują skomplikowanego montażu - w sprzedaży znaleźć można modele gotowe do postawienia, często po prostym złożeniu, bez konieczności cementowania nóg w podłożu, co też pozwala umieszczać je w dowolnych miejscach. Trzeba jednak pamiętać, że takie modele są odpowiednio stabilne dla młodszych, lżejszych dzieci. Wersje mające mieć większy udźwig zwykle wymagają zakotwiczenia w odpowiednim podłożu.

Jakie jeszcze cechy, prócz stabilności i dostosowanego udźwigu, musi mieć huśtawka ogrodowa dla dziecka, by była bezpieczna i zapewniała oczekiwaną frajdę? Na pewno musi posiadać wygodne siedzisko. Warto w tym zakresie zwrócić uwagę na preferencje starszego dziecka, by mogło wypowiedzieć się, czy woli huśtawkę z siedziskiem w formie krzesełka, czy np. tzw. bocianiego gniazda.

Wiele propozycji takich sprzętów można znaleźć na stronie  tribecco.pl. Są to na przykład huśtawki z kubełkowymi siedziskami, z tworzywa sztucznego, zawieszone na wytrzymałych linach, gumowe, proste siedziska w formie ławeczki czy właśnie bocianie gniazda, mające tę ważną zaletę, że nieraz korzystać z nich może kilkoro dzieci naraz. To świetne rozwiązanie dla rodzeństw, niedopuszczające do konfliktów.

Data dodania: 2023-09-10

Opinie o firmie TRIBECCO


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ