NIP 7820007246
Adres os. Stare Żegrze 50
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-249
Telefon 61 87 97 115

Opis:

Awaria maszyny przemysłowej w prowadzonym zakładzie jest niemałym problemem dla właściciela, ponieważ powoduje opóźnienia w realizowanych zleceniach. Nie zawsze firma dysponuje kilkoma liniami produkcyjnymi, aby móc pozwolić sobie na dłuższe przerwy w działaniu jednej z maszyn. W takich przypadkach konieczna jest więc błyskawiczna diagnostyka oraz naprawa urządzenia. W przypadku niewielkich awarii zwykle wystarczy wiedza i umiejętności firmowego pracownika zajmującego się serwisem i obsługą maszyn przemysłowych. Natomiast w razie poważnego uszkodzenia najlepiej podjąć współpracę z zewnętrznym partnerem specjalizującym się w tego typu naprawach.

Na stronie dostępnej pod adresem trak.com.pl można zapoznać się ze szczegółowym zakresem usług poznańskiej marki zajmującej się serwisem oraz naprawami elektroniki przemysłowej i automatyki przemysłowej. Ponadto firma prowadzi serwis maszyn CNC, w tym głównie frezarek i tokarek. Zasięg działania marki obejmuje głównie województwo wielkopolskie. W przypadku obsługi właścicieli zakładów przemysłowych najczęściej naprawy są realizowane na terenie firmowego zakładu. Marka dysponuje oryginalnymi częściami zamiennymi oraz sprzętem diagnostycznym. Ponadto zatrudnia wykwalifikowanych serwisantów ze sporym doświadczeniem w naprawach różnego rodzaju urządzeń.

Jak przebiega współpraca z poznańską marką?

W celu skorzystania z pomocy doświadczonego serwisanta należy jak najszybciej zgłosić powstałą usterkę poprzez kontakt telefoniczny lub wysyłając wiadomość e-mail. Następnie firmowi pracownicy pojawiają się na miejscu i dokonują szczegółowej diagnostyki. Kolejny etap to oszacowanie zakresu, kosztu oraz terminu naprawy awarii. Po wspólnym ustaleniu warunków współpracy serwisanci przystępują do realizacji usługi.

Na prowadzonej stronie zamieszczono szczegółowe informacje na temat wykonywanych prac. Z kolei w katalogu napraw można znaleźć dane dotyczące poszczególnych urządzeń automatyki przemysłowej podlegających serwisowi. Mowa tutaj o takich sprzętach jak m.in.:

  • serwowzmacniacze,
  • serwomotory i silniki,
  • falowniki,
  • softstary,
  • sterowniki PLC,
  • panele HMI,
  • UPS-Y,
  • maszyny przemysłowe (m.in. obrabiarki CNC, myjki natryskowe, giętarki, wtryskarki do tworzyw sztucznych, maszyny do prostowania drutu, zgrzewarki ultradźwiękowe, marszczarki wędliniarskie).
Data dodania: 2022-02-14

Opinie o firmie TRAK S.J.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ