NIP 6631685878
Adres Metalowa 7B
Miejscowość Szydłowiec
Kod pocztowy 26-500
Telefon 48 617 48 06

Opis:

Osoby, które prowadzą własną działalność gospodarczą i urządzają przestrzeń magazynową, powinny pamiętać o konieczności umiejętnego doboru wykorzystywanego wyposażenia oraz jego odpowiednim rozmieszczeniu. Należy także ocenić, ile sprzętu się potrzebuje – jest to zależne między innymi od tego, ile materiałów lub produktów chce się przechowywać na terenie konkretnej powierzchni magazynowej. Kwestie te mają ogromne znaczenie między innymi w firmach, które zajmują się wytwarzaniem wyrobów, czy też sprzedażą towarów.

Praktycznym rozwiązaniem jest tutaj niewątpliwie skorzystanie z profesjonalnego wsparcia obejmującego projektowanie oraz montaż regałów magazynowych. Dzięki takiej opcji można dostosować wyposażenie do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa i nie trzeba samodzielnie instalować sprzętu, co jest naprawdę wygodne. Osoby zainteresowane skompletowaniem funkcjonalnego wyposażenia mogą zdecydować się tutaj na regały:

  • rzędowe,
  • paletowe,
  • półkowe,
  • wspornikowe,
  • wjezdne.

Ważne jest to, aby ustalić potrzeby prowadzonego biznesu i określić sposób przechowywania towarów – niektórzy trzymają je bowiem na paletach, inni natomiast przechowują każdy przedmiot osobno.

W ofercie podmiotu o nazwie Toolmex Truck dostępne są usługi i produkty związane z branżą logistyki magazynowej, które są przydatnym rozwiązaniem dla właścicieli biznesów handlowych, produkcyjnych, transportowych, przemysłowych, spedycyjnych i magazynowych. Firma jest zlokalizowana w Szydłowcu. Swoim klientom ma ona do zaproponowania montaż i projektowanie regałów magazynowych, długoterminowy wynajem wózków widłowych, sprzedaż części zamiennych, prowadzenie szkoleń operatorów wózków widłowych, usługi serwisowe, sprzedaż sprzętu używanego, krótkoterminowy wynajem wózków widłowych, a także sprzedaż nowego sprzętu. Osoby zainteresowane zakupem wysokiej jakości wyposażenia do magazynu lub też uzyskaniem kompleksowego i fachowego wsparcia w dziedzinie logistyki magazynowej mogą liczyć tutaj na bardzo atrakcyjne ceny i profesjonalizm.

Data dodania: 2023-10-19

Opinie o firmie TOOLMEX TRUCK Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ