NIP 5542753862
Adres Chlebowa 105
Miejscowość Białe Błota
Kod pocztowy 86-005
Telefon 534 777 534

Opis:

Wagi samochodowe, które służą do pomiaru załadunku lub rozładunku towaru, powinny przechodzić okresową legalizację. Jest to wymóg prawny - polski ustawodawca narzucił taki obowiązek na właścicieli firm, zarówno tych, które zajmują się dystrybucją sprzętu do pomiaru tonażu, jak i tych, które dane urządzenia tylko użytkują.

Aby upewnić się, że wykorzystywana w pracy waga działa sprawnie, a ukazywany odczyt jest prawidłowy, należy zlecić przeprowadzenie legalizacji realizatorowi, który dysponuje odpowiednim sprzętem kontrolnym oraz wzorcami masy, które, postawiane na szali urządzenia, mogą wskazać ewentualne nieprawidłowości. Warto się także upewnić, czy wykorzystywane podczas weryfikacji ustawień odważniki wagowe posiadają odpowiednie certyfikaty, wydane przez Główny Urząd Miar. Bez takiego poświadczenia klient nie ma gwarancji, czy legalizacja jest przeprowadzona w prawidłowy sposób, zgodny z obowiązującymi przepisami.

Wykonawcą, dla którego jakakolwiek czynność związana z naprawą, serwisem czy weryfikacją ustawień wag nie stanowi najmniejszego problemu, jest firma TENSO-WAG. Osoby świadczące pracę na rzecz wspomnianego realizatora to kompetentni specjaliści, mogący pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Są w stanie szybko, sprawnie oraz w konkurencyjnej cenie przeprowadzić wszelkie działania mające na celu poprawę dokładności pomiaru zarówno wag elektronicznych, cyfrowych, jak i tradycyjnych modeli, gdzie odczyt ukazany jest za pomocą wskazówki oraz podziałki. 

Firma podejmuje się realizacji pojedynczych zleceń, zachęca również do podjęcia współpracy długoterminowej, polegającej chociażby na zamówieniu cyklicznego serwisu urządzeń pomiarowych lub też czyszczenia ich elementów. Pracownicy odpowiedzialni za przeprowadzanie świadczeń gwarantują, że swoją pracę wykonają w taki sposób, by nie było potrzeby długotrwałego wyłączenia wagi z użytku. Jest to doceniana opcja dla przedsiębiorców, gdyż nie muszą wtedy dokonywać zmniejszenia zleceń, co przekłada się na utrzymanie optymalnego poziomu zysków.

Data dodania: 2021-06-29

Opinie o firmie TENSO-WAG


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Amer Event

ul. Szymborska53

Inowrocław

WIĘCEJ

SEDYMENT

ul. Elgiszewo k/Torunia1

Ciechocin

WIĘCEJ

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

ul. Dworcowa100

Bydgoszcz

WIĘCEJ