NIP 846-166-53-80
Adres Polna 8
Miejscowość Augustów
Kod pocztowy 16-300
Telefon 603 896 64

Opis:

W wielu przedsiębiorstwach działają różne maszyny i urządzenia, które, będąc nawet najlepszej jakości, od czasu do czasu wymagają profesjonalnych części zamiennych. Tych może dostarczyć firma ze strony technikcnc.pl starająca się, aby każdy klient znalazł w jej zasobach wszystko, czego może potrzebować. Jest to przedsiębiorstwo zatrudniające młody, zgrany zespół składający się z energicznych i zaangażowanych osób, których priorytetem jest wysoki standard usług. Wszystkie podzespoły polecane przez tę firmę pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów.

W ofercie firmy można znaleźć nawet trudno dostępne części do maszyn i urządzeń przemysłowych. Jej pracownicy doskonale znają się na produktach, które sprzedają, dlatego są w stanie doradzić w odpowiednim wyborze. Sprowadzają też części na indywidualne zamówienie, a jeśli to konieczne, realizują też zamówienia w ekspresowym tempie.

Wśród wielu części są różnego typu łożyska od producentów NTN, SRN, FAG, Askubal, SKF i INA w obudowach. Mają one wiele zastosowań w maszynach wykorzystywanych w przemyśle i w rolnictwie. Różnią się też:

  •  kształtem,
  • wymiarami,
  • sposobem montażu opraw,

dlatego z łatwością można je dopasować do konkretnych urządzeń. Oprawy łożysk wykonuje się z żeliwa szarego pomalowanego w celu ochrony przed korozją lub blachy stalowej ocynkowanej. Są to łożyska samonastawne doskonale spełniające swoją funkcję nawet przy niewspółosiowości wału. Istnieje też możliwość zastosowania oprawy, obudowy lub zespołu łożyskowego wykonanego ze stali nierdzewnej, lub z tworzywa termoplastycznego. W asortymencie firmy dostępne są różne rodzaje opraw, zatem każdy klient może wybrać dokładnie taką, która będzie odpowiednia do konkretnej aplikacji. Są tu też między innymi oprawy dzielone dostosowane do łożysk kulkowych, wahliwych i baryłkowych o różnym mocowaniu.

Różnorodność oferty jest ogromna i zaspokoi potrzeby każdego klienta, a jeśli jakiejś części nie ma w asortymencie, wystarczy skontaktować się z działem handlowym. Zostanie ona natychmiast sprowadzona. Firma kieruje się przekonaniem, że zadowolony klient jest najlepszą wizytówką.

Data dodania: 2021-02-04

Opinie o firmie Technik CNC


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kolmat

ul. Rospuda10

Rospuda

WIĘCEJ

Master Dawid Kaczyński

ul. Brajczewo Sierzputy6

Zambrów

WIĘCEJ

LM ROBOTIX

ul. Konwaliowa7

Białystok

WIĘCEJ