NIP 5961750259
Adres Żwirowa 11
Miejscowość Pszczew
Kod pocztowy 66-330
Telefon 600 802 002

Opis:

Współczesność znamionuje nieustanny postęp. Rozwiązania, które jeszcze wczoraj uchodziły jedynie za pieśń przyszłości, dziś stanowią chleb powszedni. Jeszcze nigdy zmiany nie następowały tak szybko jak teraz. Dotyczy to wielu sfer naszego codziennego życia: technologii, świata usług, medycyny, mody, a także budowania oraz urządzania wnętrz i przestrzeni wokół domu. Chcesz wiedzieć, co w architektonicznej trawie piszczy? Spokojnie, zaspokoimy Twoją ciekawość.

 

Jednym z najnowszych trendów, który obecnie wzbudzają coraz większe zainteresowanie są drewniane elewacje. Zresztą trudno się temu dziwić. Ich zastosowanie niesie za sobą bowiem szereg różnych korzyści. Tego typu powierzchnie niezwykle efektownie się prezentują, zwłaszcza w połączeniu z innymi materiałami, takimi jak na przykład: kamień, beton, szkło czy cegła. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalność. Pragną iść z duchem czasu i stworzyć coś naprawdę niepowtarzalnego. Oczywiście sporo zależy od tego, na jaki gatunek drewna się zdecydujemy. Możemy wybierać spośród wielu rozmaitych propozycji. Meranti, modrzew syberyjski, okoume... Wszystkie wymienione wyżej „surowce” łączy jedno – mają nie tylko walory estetyczne, ale również „praktyczne”. Zapewniają dobrą izolację termiczną, czyli innymi słowy dbają o ciepło domowego ogniska. Wygłuszają hałasy dobiegające z ulicy. Dodatkowo, są trwałe, solidne i łatwe w montażu.

 

 

No dobrze, skoro wiemy już jakie są najnowsze trendy w architekturze i czemu zawdzięczają swoją popularność, warto postawić jeszcze jedno pytanie. A mianowicie: gdzie można je znaleźć? Elewacje drewniane oferuje przedsiębiorstwo TDM Tarasy Drewniane z okolic Poznania. Są to wyroby najwyższej jakości. Posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Zainteresowany? Chciałbyś się dowiedzieć, ile może Cię kosztować taka inwestycja? W takim razie wejdź na stronę internetową: tdmtarasy.pl i zapytaj o bezpłatną wycenę. Jak to zrobić? Bardzo prosto. Wystarczy wypełnić krótki formularz lub skontaktować się z firmą telefonicznie.

Data dodania: 2018-11-14

Opinie o firmie TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Dnia 2018-07-12 11:29:14 Jarosław napisał:
Czy elewacje drewniane są nowym trendem? Mieszkam od kilku lat w Niemczech i tutaj jest to bardzo popularne od kilku lat, trend ten po prostu przyszedł do Polskie teraz
Ocena: 3

Firmy w okolicy


NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

ul. Plac Wiosny Ludów2

Poznań

WIĘCEJ