NIP 6972161544
Adres Grunwaldzka 69
Miejscowość Leszno
Kod pocztowy 64-100
Telefon 518 688 356

Opis:

Większość właścicieli chce odpowiednio zabezpieczyć swoje mieszkanie, dom lub obiekt firmowy przed ewentualną kradzieżą i zniszczeniem mienia. Najczęściej klienci skupiają się na nowoczesnych alarmach oraz monitoringu, jednak zapomina się o najprostszej i równocześnie najskuteczniejszej ochronie, czyli konkretnym, antywłamaniowym zamku w drzwiach. To właśnie on może skutecznie zniechęcić potencjalnego złodzieja i uniemożliwić mu dostanie się do wnętrza budynku. 

Jaki system zamykania do drzwi wybrać?

Bardzo popularny i niezawodny jest system Master Key, który wyróżnia się od tradycyjnych zamków i oprócz standardowego układu bębenkowego, kołków i wkładek, posiada dodatkowe, zmienne elementy wewnątrz zamka. System musi dopasować się odpowiednio do posiadanego przez właściciela klucza master. W przypadku próby otwarcia innym kluczem - na przykład pasującym do pojedynczych drzwi lub zamków na wspólnym piętrze - wewnętrzny system w drzwiach nie wykona żadnego działania. 

Najważniejsze, aby znaleźć doświadczonego producenta tego niezwykłego systemu, który doradzi w jaki sposób można zastosować tego rodzaju rozwiązania w określonym budynku. Na stronie internetowej pozamykaj.pl bardzo szczegółowo został opisany cały system oraz jego możliwości, w tym m.in. sprawne zarządzanie większym obiektem, a także wykluczenie dostępu do określonych pomieszczeń. Gdzie klucz Master Key znajduje zastosowanie?

  • w hotelach, gdzie za pomocą jednego klucza goście będą mogli otworzyć zarówno drzwi pokojowe, na piętrze, wejściowe, do restauracji czy basenu, 
  • w obiektach firmowych z dużą liczbą pomieszczeń, gdzie pracownicy będą mieli dostęp wyłącznie do określonych biur, używając jednego klucza, ale równocześnie nie wejdą na przykład do pokoju prezesa, czy działu księgowego,
  • na nowoczesnych osiedlach, gdzie mieszkańcy otrzymają jeden klucz do otwierania m.in. pralni, wózkowni, garaży.

Możliwości zastosowania zamków i kluczy Master Key są praktycznie nieograniczone - gwarantują wygodę, zastępując pęk kluczy, a także bezpieczeństwo. 

Data dodania: 2020-06-05

Opinie o firmie Pozamykaj.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ