NIP
Adres Głuszyna 58
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-329
Telefon 61 668-27-56

Opis:

Przemyślane wykorzystanie przestrzeni dostępnej w garażu, magazynie lub w piwnicy jest możliwe dzięki wykorzystaniu specjalnych rozwiązań. Rosnącą popularnością cieszą się boksy magazynowe. Można znaleźć je w ofercie przedsiębiorstwa System-Tech. Nadają się one niemalże do każdego pomieszczenia, jako że mogą być dostosowane do oczekiwań zamawiającego. Sprzedawca oferuje sprawdzone produkty pochodzące od firmy TROAX.

Konstrukcje są wykonywane z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów, takich jak stal nierdzewna oraz panele siatkowe. Ich wysokość i szerokość są dostosowywane do miejsca wykorzystania. Dodatkowym rozwiązaniem jest możliwość umieszczenia wygrodzenia, dzięki któremu składowanie rzeczy będzie bezpieczniejsze. Boxy można wykorzystać do magazynowania takich przedmiotów jak narzędzia, sprzęt budowlany i sportowy, opony, a także deskorolki, rowery i inne pojazdy. W ofercie znajdują się również rozwiązania przeznaczone do profesjonalnych magazynów i zakładów przemysłowych. Boxy świetnie sprawdzają się również w budynkach mieszkalnych, jako że umożliwiają stworzenie funkcjonalnych komórek dla lokatorów.

Rzeczy przechowywane w ten sposób są chronione przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a także przed aktami wandalizmu. Stanowią sprawdzony sposób na to, aby zabezpieczyć się cenne wyposażenie przed złodziejami. W ofercie sprzedawcy można można znaleźć trzy rodzaje boksów: Classic, Medium oraz Safe. Te pierwsze są wykonane z panelu w siatkowych, które umożliwiają swobodny przepływ światła i powietrza. Dzięki temu można także odpowiednio wcześnie wykryć pożar. Modele typu Medium mogą zostać dostosowane do miejsc o nietypowym układzie, w tym pomieszczeniach z wysokim, niskim lub pochyłym sufitem. Rozwiązania z kategorii Safe zostały wyposażone w system trwałych okuć, które skutecznie chronią przed włamaniem. Poleca się je do przechowywania szczególnie cennych rzeczy.

Sklep zajmuje się również sprzedażą sprężarek, urządzeń zautomatyzowanych oraz robotów przemysłowych. Więcej informacji znajduje się na jego stronie internetowej.

Data dodania: 2021-10-07

Opinie o firmie SYSTEM-TECH Sp. z o.o. Sp. k


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ