NIP 6652893990
Adres Osiecza Pierwsza 29
Miejscowość Rzgów
Kod pocztowy 62-586
Telefon +48 601 072 064

Opis:

Różnorodne gadżety promocyjne, oferowane chociażby na supergadzet.com, są bardzo przydatne w firmach. Sprawdzają się doskonale jako nośnik reklamy, ale bardzo często stanowią też praktyczne wyposażenie, na przykład biura. Umieszczenie logo lub nazwy firmy sprawia, że długopis, pendrive lub notatnik, czyli elementy używane na co dzień, mają wpływ na promocję. Poza funkcjami marketingowymi i praktycznymi ważne jest jeszcze to, że są ciekawym podarunkiem, a tego typu gesty, jak wręczenie prezentu, na pewno liczą się w stosunkach z pracownikami, klientami czy kontrahentami.

Bardzo funkcjonalnym gadżetem jest niewątpliwie powerbank z logo. Z jednej strony doskonale widać na nim znak rozpoznawczy przedsiębiorstwa, a z drugiej - to świetne urządzenie, które bardzo przydaje się na przykład w trakcie podróży. Wybór tego rodzaju produktów jest na tyle szeroki, że bez kłopotu można znaleźć taki, który będzie odpowiadał zarówno pod względem kształtu, jak i pojemności czy wymiarów. Ma to spore znaczenie. Niewielkie powerbanki można schować nawet do kieszeni, te o największej pojemności są bardzo praktyczne i pozwalają na użycie ich do solidnego naładowania innych urządzeń. Kształt stanowi bardziej estetyczny aspekt, jednak wielu użytkowników zwraca na niego uwagę, o czym nie wolno zapominać.

Logo firmy znakomicie prezentuje się na stosunkowo płaskich urządzeniach, gromadzących energię. Nie oznacza to, że nie można ich umieścić na przykład na powerbanku w formie walca. Takie elementy także są dostępne, a zatem opcji nie brakuje. Podobnie jest w przypadku kolorów. Dla wielu przedsiębiorstw charakterystyczne są określone barwy, dlatego zazwyczaj decydują się one na promocyjne gadżety właśnie w takiej kolorystyce. Oczywiście umieszczenie nazwy firmy czy znaku graficznego nie stanowi problemu - może on trafić na element o takim samym odcieniu, ale też na przykład na uniwersalną, czarną powierzchnię. W przypadku wspomnianych powerbanków warto też zwracać uwagę na dodatkowe cechy i elementy, czyli pojemność, funkcję ładowania bezprzewodowego czy długość kabli.

Data dodania: 2021-01-26

Opinie o firmie SUPERGADŻET.com


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ