NIP 5951155377
Adres Mierzyn 42
Miejscowość Mierzyn
Kod pocztowy 64-400
Telefon 663 127 256

Opis:

Łazienka to pomieszczenie użytkowane każdego dnia przez wszystkich lokatorów, dlatego powinno być możliwie jak najbardziej wygodne. Podstawą jest odpowiednie rozmieszczenie poszczególnych elementów, takich jak pralka, umywalka czy toaleta. Posiadacze małych łazienek rezygnują często z wanien i zastępują je kabinami prysznicowymi o niewielkich wymiarach. Są one dostępne w kilku kształtach, a do ich produkcji wykorzystuje się między innymi szkło hartowane, które w razie silnego uderzenia nie roztrzaskuje się na ostro zakończone kawałki. Nabywcy kabin coraz bardziej przekonują się do deszczownic, czyli praktycznych dodatków umilających kąpiel, które są dostępne w korzystnych cenach.

 

To nic innego, jak elementy prysznica będące alternatywą dla zwykłych słuchawek, których zadaniem jest rozpraszanie strumienia wody. Dzięki temu istnieje możliwość uzyskania efektu padającego deszczu, co jest przyjemnym doświadczeniem. Chłodny prysznic z wykorzystaniem deszczownic doskonale orzeźwia, pobudza i daje energii do działania. Ponadto elementy te zużywają o wiele mniej wody w porównaniu do osób kąpiących się w wannach, dlatego są polecane ze względów ekologicznych. Pomagają też obniżać domowe rachunki, co docenią między innymi duże rodziny.

 

Produkty te zapewniają maksymalny komfort, a na dodatek prezentują się bardzo atrakcyjnie. W sklepach dostępne są modele nowoczesne oraz retro. Daje to możliwość stworzenia łazienki swoich marzeń. Deszczownice to elementy, które zwracają na siebie uwagę. Niektóre z nich zostały wyposażone w energooszczędne diody LED świecące na różne odcienie. Są one odpowiednio zabezpieczone i nie nagrzewają się nawet w przypadku dłuższych kąpieli.

 

Dodatki te posiadają także perlatory, które sprawiają, że spływające krople są lżejsze, a zużycie wody jest niższe. Można je zamówić na stronie lazienka360.pl prowadzonej przez internetowy sklep z imponującym asortymentem produktowym. W jego ofercie zaprezentowano deszczownice srebrne, złote, czarne oraz miedziane, które są proste w obsłudze i nie sprawiają problemów w trakcie montażu. Znajdują one zastosowanie w każdej kabinie, niezależnie od jej wymiarów. Firma proponuje wyłącznie najlepsze produkty o doskonałych parametrach wytrzymałościowych, które zdobią łazienki w mieszkaniach, domach oraz niektórych hotelach.

 

Data dodania: 2021-12-28

Opinie o firmie Lazienka360.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ