NIP 7811882411
Adres Jana Nagórskiego 5
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-408
Telefon +48 604 434 422

Opis:

Remontowanie oraz urządzanie domów czy mieszkań bywa problematyczne dla osób niemających doświadczenia w tej kwestii. Wnętrza mieszkalne powinny być bowiem zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne, tak by przebywanie w nich było przyjemne. Z tego względu należy zwracać szczególną uwagę na rozmieszczenie mebli, materiały wykorzystane do ich produkcji, dominującą kolorystykę, wygląd dodatków czy oświetlenie, wpływające na klimat pomieszczeń. Nic więc dziwnego, że część osób rozważa nawiązanie współpracy z projektantami, z jakimi można skontaktować się na stronie studio-motiv.pl. Jest to adres zaufanego biura z bogatym portfolio. Zatrudnia ono wykwalifikowanych specjalistów z wieloma kreatywnymi pomysłami, którzy każde zlecenie traktują indywidualnie.

Są to projektanci wnętrz w Poznaniu, zapewniający kompleksowe wsparcie i brak ukrytych opłat. Każdą współpracę rozpoczynają od konsultacji, których celem jest poznanie oczekiwań, potrzeb oraz budżetu klienta, dzięki czemu nie ma mowy o nieprzewidzianych wydatkach, na które mógłby nie być przygotowany. Pracownicy podejmują się projektowania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu i kierują ofertę również do przedsiębiorców urządzających biura i chcących stworzyć przyjazną przestrzeń dla podwładnych.

Przygotowują oni projekty wstępne oraz wizualizacje, dzięki którym można zobaczyć, jak prezentują się poszczególne wnętrza przed rozpoczęciem remontu czy nabyciem mebli. Są one tworzone w zaawansowanych programach graficznych, dających szansę nanoszenia poprawek w każdej chwili. Specjalistom zleca się z reguły opiekę nad projektami oraz nadzorowanie prac, co sprawia, że zainteresowani zyskują czas na inne obowiązki.

Architekci mogą pochwalić się wyobraźnią przestrzenną, znajomością aktualnych trendów, umiejętnością łączenia ze sobą kolorów i materiałów oraz kreatywnością, dlatego wnętrza, jakimi się zajmują, wyróżniają się na tle innych. Ich zadaniem jest rozsądne wyposażanie pomieszczeń oraz dopasowywanie aranżacji z uwzględnieniem możliwości inwestorów bądź przeznaczenia budynku. Klientami biura są nie tylko właściciele przestronnych domów jednorodzinnych czy luksusowych apartamentów, ale też kawalerek lub małych mieszkań znajdujących się w blokach, których urządzanie na własną rękę bywa problematyczne. Cena świadczonych usług ustalana jest indywidualnie.

Data dodania: 2023-01-19

Opinie o firmie Studio Projektowe Motiv


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ