NIP
Adres Łużycka 57
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 30-658
Telefon 509 178 623

Opis:

Osoby, które choć raz w życiu miały okazję zmieniać miejsce zamieszkania, przyznają, że przeprowadzka nie była przyjemnym doświadczeniem. Zazwyczaj takie opinie wygłaszają ci, którzy podjęli się samodzielnego przewozu wszystkich swoich rzeczy. Bardzo często wiąże się to z koniecznością wzięcia paru wolnych dni, na co nie każdy może sobie pozwolić, ponieważ pakowanie dobytku, zaopatrywanie się w kartony oraz zabezpieczanie mebli, zabierają duże ilości czasu. Kłopotliwe są także przenosiny całego biura. W przedsiębiorstwach znajdują się bowiem drogie i delikatne sprzęty elektroniczne, segregatory z dokumentami oraz ciężkie meble, takie jak regały, sofy czy biurka.

Na szczęście zainteresowani mogą uzyskać wsparcie firmy Stachurski. W zakres jej usług wchodzą przeprowadzki w Krakowie i Nowej Hucie. Prowadzą ją prawdziwi pasjonaci, gwarantujący brak ukrytych kosztów i sprawną realizację wszystkich zleceń. Pomagają w przeprowadzce do nowych domów, mieszkań i innych obiektów. Wynoszą ciężkie meble, sprzęty AGD oraz antyki nawet w blokach pozbawionych windy i dbają o to, by ich nie uszkodzić. Na zespół pracowników składa się przeszkolona kadra, która starannie zabezpiecza wszystkie przedmioty, w tym lustra, porcelanę i szkło.

Dzięki niej osoby zmieniające miejsce zamieszkania nie muszą prosić o pomoc bliskich lub wynajmować przestronnego samochodu. Firmy przeprowadzkowe posiadają bowiem auta dostawcze, w których zamontowano specjalne pasy bezpieczeństwa, dzięki którym rzeczy klienta nie obijają się, ani nie przesuwają w trakcie jazdy. Wspierają klientów już na etapie pakowania, ponieważ dostarczają kartony, taśmy, folie, koce i inne niezbędne elementy. Taka dodatkowa para rąk do pracy zawsze się przyda i ułatwi wynoszenie rzeczy z mieszkania.

Firmę przeprowadzkową warto wynająć z kilkudniowym lub kilkutygodniowym wyprzedzeniem, ponieważ te najlepsze bywają zajęte. Przed podjęciem decyzji o wyborze fachowców, warto sprawdzić opinie na ich temat w internecie lub popytać najbliższych. Pozwoli to uniknąć przykrych niespodzianek związanych z zatrudnieniem niekompetentnych osób.

Data dodania: 2020-10-14

Opinie o firmie Stachurski Przeprowadzki


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

ul. Konarskiego11

Tarnów

WIĘCEJ

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

ul. Poprzeczna14

Wieliczka/Kraków

WIĘCEJ

FHU APIS Pitoń Marcin

ul. Pardałówka9

Zakopane

WIĘCEJ