NIP
Adres Turzyn 191H
Miejscowość Brańszczyk
Kod pocztowy 07-221
Telefon +48 29 742 29 88

Opis:

Czas świąt to dla wielu przedsiębiorców i ich kadry bardzo pracowity okres, do którego przygotowania rozpoczynają się nierzadko ze sporym wyprzedzeniem. Możliwość wcześniejszej produkcji świątecznej tyczy się jednak firm, które proponują produkty bez określonego terminu przydatności do spożycia lub data ta jest dość długa (w przypadku dostawców działających w branży spożywczej) albo też zajmujących się dystrybucją asortymentu tematycznego. Zakłady produkcyjne, które muszą w krótkim terminie wytworzyć, zapakować i wysłać do klienta często olbrzymie ilości towaru, zazwyczaj przed Bożym Narodzeniem lub innymi, istotnymi okresami w roku kalendarzowym intensyfikują swoje wysiłki, pracując w trybie ciągłym zmianowym, co wiąże się ze zwiększoną eksploatacją zarówno maszyn, jak i sił pracowników. Nie zawsze też sprzyja temu posiadana infrastruktura. Zbyt mała ilość wyposażenia technicznego oraz często pojawiające się kłopoty wynikające z rozmaitych przeciążeń sprzętu sprawiają, że na linii produkcyjnej pojawiają się niechciane i generujące spore koszty dodatkowe przestoje. 

Patentem, aby uniknąć powyższych problemów, jest konfekcjonowanie produktów, zlecone firmie zewnętrznej. Wybierając sprawdzonego realizatora tego typu usług (poleca się w tym zakresie firma Spedigroup Sp. z o.o.), można zapobiec zatorom i przyspieszyć przygotowanie produkowanego asortymentu do wysyłki. Warto rozważyć korzystanie z tego rodzaju pomocy nie tylko w okresie wzmożonego zapotrzebowania, ale w trybie ciągłym. Jako korzyść z wyboru takiego rozwiązania można przede wszystkim wskazać możliwość reorganizacji linii produkcji i zwiększenie stanowisk wytwórczych w miejsce maszyn do pakowania. Dzięki takiej inwestycji istnieje opcja rozszerzenia własnej oferty sprzedażowej o nowe produkty, a tym samym zwiększenie zysków. 

Firmy zajmujące się konfekcjonowaniem asortymentu mogą także podjąć się personalizacji każdego zamówienia. Zadbają o to, by opakowanie spełniało oczekiwania klienta pod kątem jakości wykonania oraz treści zawartych na tekturze informacji. Są w stanie także zamieścić na pudełku dodatkowe ozdoby, napisy czy też dokonać zmiany kolorystyki na odpowiadającą potrzebom chwili. Możliwości jest wiele, a realizator każdorazowo zapewnia, że zlecenie będzie wykonane terminowo i według wytycznych.

Data dodania: 2021-11-15
Autor: Filip Krupa

Opinie o firmie Spedigroup Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ