NIP 7343543956
Adres Młochowska 88
Miejscowość Młochów
Kod pocztowy 05-831
Telefon 508 143 635

Opis:

Budowa zadaszenia to zawsze doskonały sposób na stworzenie dodatkowej przestrzeni przy magazynie czy zakładzie przemysłowym, która umożliwi ochronę towarów, maszyn czy samochód przed deszczem. Sprawdzi się także świetnie w gospodarstwach rolnych podczas żniw. Zabezpieczy zbierane płody rolne i narzędzia. Aby mieć pewność, że konstrukcja będzie odpowiadać indywidualnym potrzebom inwestora, warto skorzystać z usług renomowanej firmy. Jak wybrać odpowiednie przedsiębiorstwo?

Dobrym rozwiązaniem jest podjęcie współpracy z podmiotem, który ma rozbudowaną ofertę zawierającą wiaty o różnych kształtach w wersji niezabudowanej z jedną albo kilkoma ścianami. Poza tym zleceniodawca powinien się upewnić, czy fachowcy podejmują się także instalacji dodatkowych elementów, takich jak izolacja termiczna, oświetlenie, schody. Dzięki temu przedsiębiorca będzie mógł zamówić wszystkie niezbędne produkty w jednym miejscu, co znacząco oszczędza czas.

Na stronie internetowej solidhale.pl można zapoznać się z ofertą firmy, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji hal przemysłowych, magazynowych, rolniczych oraz różnych innych konstrukcji. Proponowane przez przedsiębiorstwo zadaszenie stalowe jest dostępne w kilkunastu wariantach dostosowanych do konkretnego rodzaju eksploatacji. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu pracownic szybko przygotują nawet bardzo dużą wiatę. Usługa obejmuje również transport konstrukcji i jej montaż. Na życzenie zleceniodawcy obiekt może zostać pomalowany farbą proszkową na wybrany kolor z palety RAL. Wszystkie konstrukcje są budowane według aktualnych norm, co gwarantuje bezpieczeństwo. Z pewnością ważną informacją dla wielu przedsiębiorców będzie fakt, że firma oferuje bezpłatną wycenę inwestycji. Klient może przesłać niezbędne informacje na temat zadaszenia poprzez formularz na stronie internetowej, a fachowcy przygotują kosztorys. Warto zaznaczyć, że należy wskazać:

  • typ połączeń elementów,

  • rodzaj fundamentów,

  • charakterystykę słupów (pracownicy korzystają z kształtowników),

  • specyfikację dźwigarów przenoszących obciążenie,

  • schemat dachu.

Dodatkowo zleceniodawca może skorzystać z doradztwa. Projektanci dobiorą najlepsze rozwiązanie. Warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy mają ugruntowaną pozycję w branży. Zlecenia są zawsze realizowane terminowo.

Data dodania: 2023-03-08

Opinie o firmie SOLID HALE Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ