NIP
Adres Dajwór 20
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31--05
Telefon 600408424

Opis:

Właściciele różnego rodzaju nieruchomości chcący sprzedać swoje dobra, często zastanawiają się nad tym, w jaki sposób zwiększyć wartość domu lub mieszkania.  Sprawdzoną metodą jest tak zwany homestaging, a więc przygotowanie nieruchomości w ten sposób, aby była ona jak najbardziej atrakcyjna dla potencjalnych kupujących. Oznacza to więcej pokazów i większe zainteresowanie ze strony nabywców.

Przygotowanie domu jest okazją do pokazania kupującym tego, jak na co dzień toczy się w nim życie. Dlatego osoby zajmujące się wykonaniem aranżacji starają się tworzyć neutralne wnętrza, w których każdy może zobaczyć samego siebie jak wykonuje codzienne czynności, takie jak poranne budzenie się i nocne zasypianie, powrót do domu z pracy i oglądanie telewizji. Celem home stagingu jest również uwypuklenie atutów oraz zniwelowanie wad danej nieruchomości. Dzięki odpowiednim sztuczkom wizualnym można sprawić, że pomieszczenia wyglądają na większe. Czasami wystarczy jedynie przesunąć meble do ścian tak, żeby stworzyć otwartą w każdym pokoju. Warto również wpuścić więcej światła do środka. Ponadto aranżator wykorzystuje niewielkie elementy, które sprawiają, że w środku panuje przytulna atmosfera. Może wykorzystać do tego świeżo cięte kwiaty w wazach lub dekoracyjne świece na stołach, a także dopasowany do siebie komplet zasłon, nakryć i dywanów.

Chcąc zlecić home staging w Krakowie, warto udać się na stronę internetową smogstudio.pl. Pod tym adresem została opisana firma zajmująca się aranżowaniem wnętrz w sposób profesjonalny. Klienci mogą zapoznać się ze zdjęciami z dotychczas przeprowadzonych zleceń. Podmiot współpracuje z różnymi klientami, w tym zarówno osobami chcącymi sprzedać swój dom lub mieszkanie, jak i z potencjalnymi wynajmującymi.

Data dodania: 2022-12-28

Opinie o firmie SMOG Studio


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

ul. Konarskiego11

Tarnów

WIĘCEJ

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

ul. Poprzeczna14

Wieliczka/Kraków

WIĘCEJ

FHU APIS Pitoń Marcin

ul. Pardałówka9

Zakopane

WIĘCEJ