NIP
Adres Połczyńska 121
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-304
Telefon 607 310 064

Opis:

Z usług cateringowych korzysta się w bardzo różnych sytuacjach, z czego doskonale zdaje sobie sprawę firma Smak Serwis. Proponuje ona różne odsłony takich usług, kierując swoją ofertę do osób prywatnych, a także oferując catering dla firm, w Warszawie. W zakres tej oferty wchodzą różne propozycje, między innymi organizowanie biznesowych lunchów, serwisów kawowych, jakie bywają pożądane na spotkaniach, konferencjach czy szkoleniach, jak i dowożenie lunchów dla pracowników. Każda z tych propozycji warta jest rozważenia, gdyż firma, mająca pozycję lidera w tej branży w regionie, zapewnia między innymi:

  • znakomite i zróżnicowane jedzenie - każdy klient dostanie cały wachlarz wyboru,
  • dostawy realizowane na czas,
  • dostarczanie wraz z jedzeniem zastawy stołowej, co pozwala zrobić wrażenie na przykład na zaproszonych na obiad biznesowy kontrahentach,
  • przystępne ceny,
  • miłą i fachową obsługę.

Oczywiście nie są to wszystkie zalety tego przedsiębiorstwa, o pozostałych najlepiej będzie przekonać się samodzielnie, korzystając z tych usług. Każdy może się na to zdecydować, bez względu także na to, jakie ma preferencje kulinarne czy jakich gości będzie podejmować. Można zażyczyć sobie dania z kuchni polskiej lub kuchni świata, bez wykluczanych pokarmów czy tych, które powodują alergie pokarmowe. Zamówienie takich usług na lunch biznesowy czy serwisu kawowego pozwala pokazać się kontrahentom czy gościom jako elegancka firma, gdyż catering ten utrzymany jest na najwyższym poziomie.

Dotyczy to też lunchów pracowniczych. Wybierać można spośród różnych dań, a przykładowe menu dostępne są na stronie. Można jadać elegancko lub wyrafinowanie lub cieszyć się domową, polską kuchnią niczym u mamy. Poza tym wszystkie pokarmy są świeże, doskonale przyrządzone i estetycznie podane, na co wpływ ma też odpowiedni, szczelny sposób pakowania oraz ostrożny transport, o co dbają zaangażowani pracownicy.

Taka zróżnicowana, korzystna także pod względem cenowym oferta niewątpliwie odpowie na oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Data dodania: 2022-02-14

Opinie o firmie Smak Serwis


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ