NIP
Adres Zbożowa 21
Miejscowość Kielce
Kod pocztowy 25-416
Telefon 41 230 68 05

Opis:

Stworzenie nowej linii produkcyjnej wymaga od inwestora znalezienia odpowiedniej ilości miejsca. W przypadku maszyn przemysłowych nie chodzi tylko o zamontowanie tych urządzeń, ale także o połączenie ich z innymi, już istniejącymi liniami. To zwykle wiele metrów kwadratów, których zwyczajnie wielu przedsiębiorców nie posiada. Większość z nich sięga po sprawdzoną metodę, jaką jest bez wątpienia zlecenie części produkcji na zewnątrz. 

Wśród firm, które oferują tego rodzaju usługi, wskazać można na Skypack Maszyny Pakujące. To firma, z której usług korzystają mali przedsiębiorcy , jak i duże firmy producenckie. Atutem prezentowanej firmy jest dostęp do doskonałych maszyn pakujących, które są w stanie sprostać najbardziej ekstremalnym wymaganiom klientów. Projektanci potrafią przystosować każdą maszynę do aktualnego zapotrzebowania.

Na długiej liście produktów oferowanych do sprzedaży znajdują się maszyny:

  • typu flow pack
  • do produktów płynnych
  • do produktów sypkich
  • pakujące kierunkowo

Jedną z najczęściej wybieranych opcji są pionowe maszyny pakujące.  To dzięki nim możliwe jest szybkie i skuteczne zapakowanie produktów sypkich, takich jak kawa, warzywa i owoce, cukier i różnego rodzaju granulaty. Towary są zazwyczaj pakowane w torebki o różnej pojemności i kształcie. Wydajność poszczególnych urządzeń sięga nawet dwustu sztuk na minutę. Różnią się one również pod względem gabarytów. Ma to wpływ na ostateczną cenę urządzenia. 

Do każdej maszyny pakującej klienci mogą dobrać elementy dodatkowe w postaci zgrzewarek, liczników czy też drukarek tworzących etykiety. W ten sposób można wyposażyć kompleksowo całą linię pakującą.

Oprócz sprzedaży profesjonalnych urządzeń pakujących, firma z Kielc proponuje także usługi pakowania. Jest to usługa szczególnie popularna wśród firm, które nie mają środków i możliwości technicznych na rozbudowę własnej infrastruktury. Poza tym klient ma zawsze pewność, że jego zlecenie zostanie wykonane z należytą starannością i zawsze na czas, a produkt dotrze do sieci sprzedaży w nienaruszonym stanie. 

Data dodania: 2020-08-01

Opinie o firmie Skypack Maszyny Pakujące


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Sklep Bławatny Krystyna Tuzimek

ul. Warszawska14

Kielce

WIĘCEJ