NIP 5860205276
Adres Obrońców Westerplatte 25
Miejscowość Rumia
Kod pocztowy 84-230
Telefon 888 888 044

Opis:

Kupno samochodu prawie zawsze wiąże się z radością i ekscytacją z nowego nabytku. Niestety zwykle zupełnie inaczej wygląda to kiedy przychodzi do sprzedaży samochodu. Rynek motoryzacyjny w Polsce jest nasycony autami używanymi, co oznacza, że ma się olbrzymią konkurencję. Oczywiście jest wiele sposobów docierania do potencjalnych nabywców, na czele z internetem, ale nawet duże zainteresowanie autem nie daje pewności, że uda się go szybko sprzedać.

Tak naprawdę w większości przypadków trzeba przygotować się na dłuższe oczekiwanie na sprzedaż pojazdu oraz niedogodności związane z odpowiadaniem na wiadomości i telefony, wizytami oglądających czy nawet jazdami próbnymi. Na szybką sprzedaż auta mogą liczyć tylko osoby posiadające atrakcyjne samochody i gotowe sprzedać ich za niską sumę, bądź te, które zechcą skorzystać z oferty przedstawionej na stronie skupaut-pomorskie.pl. Prezentuje ją skup aut w Gdańsku, który gotów jest odkupić każde auto, bez zbędnych pytań i przedłużania formalności. Kontakt z tą firmą praktycznie gwarantuje, że uda się sprzedać swój samochód. Co bardzo ważne, dotyczy to także aut niesprawnych, zniszczonych w wypadku czy mocno zdezelowanych, czyli zupełnie nieatrakcyjnych dla prywatnych nabywców. Z czego to wynika? Firma prowadząca skup ma szeroką działalność i każdy samochód potrafi odpowiednio spożytkować, czy to remontując go i sprzedając dalej, czy pozyskując z niego części. Jest to zatem także dobra alternatywa dla oddania auta na złom, tym bardziej że sumy, jakie proponuje firma, są naprawdę świetne. Wiele osób obawia się, że, oddając samochód na skup, otrzyma tylko ułamek jego wartości, ale w tym przypadku nie ma takiego ryzyka. Firma, prowadząc szeroką działalność, może sobie pozwolić na proponowanie klientom sum wyższych niż konkurencja. Są one zawsze ustalane uczciwie, na podstawie rzeczywistej wartości auta, po jego oględzinach, a także z uwzględnieniem ceny rynkowej.

Nie da się jednak nie zauważyć, że szczególną zaletą takiej transakcji jest jej szybkość. Bardzo ważny jest także fakt, że praktycznie nikt, kto zgłosi się do te j firmy z chęcią odsprzedania swojego samochodu, nie spotka się z odmową jego odkupienia - bez względu na jego stan, model czy rocznik. Sprzedawać można też pojazdy zabytkowe czy sportowe, nierzadko nieefektywne w codziennym użytkowaniu.

Data dodania: 2023-11-11
Autor: Iwo Lis

Opinie o firmie Moto Handel Wojciech Nowociński


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

ul. Jana Kilińskiego12D

Tczew

WIĘCEJ

APE-LP

ul. Wały Piastowskie1

Gdańsk

WIĘCEJ

Psychoterapeuta Joanna Kożuch-Materek

ul. Wałowa20

Wejherowo

WIĘCEJ