NIP 7392943207
Adres Janowicza 30C
Miejscowość Olsztyn
Kod pocztowy 10-693
Telefon +48 89 533 82 35

Opis:

Wiele przedsiębiorstw ma bardzo ciekawe produkty czy usługi, jednak zasięg firmy jest tak niewielki, że bardzo mało osób o nich wie. Dzieje się tak dlatego, że osoby te nie zdecydowały się na rodzaj reklamy dającej niemal natychmiastowy efekt. Wiele firm stara się wypromować swoją firmę w Internecie i to jest bardzo dobre posunięcie, jednak wymagające sporo czasu, cierpliwości i konkretnych działań.

Jedną ze skuteczniejszych form reklamy są napisy i grafika na samochodach, które przecież poruszają się codziennie przez cały tydzień i bywają w różnych miejscach, dzięki czemu wiele osób dowiaduje się o istnieniu firmy. Oklejanie samochodów w Olsztynie oferuje przedsiębiorstwo S.G.B. s.c. Jest to firma od lat działająca w reklamie, dlatego ma ona spore doświadczenie. Nawet jeżeli klient nie bardzo wie, co chciałby umieścić na swoim samochodzie, specjaliści ze studia skutecznie mu pomogą.

Reklama na samochodzie przyciąga uwagę potencjalnych klientów, dlatego warto, aby reklamy były oryginalne i kolorowe. Jest to bardzo ekonomiczna forma reklamy, gdyż folie używane przez to przedsiębiorstwo są najwyższej jakości i pozwalają na zamieszczenie nawet najbardziej skomplikowanych wzorów, a nanoszone na nią napisy są wyjątkowo czytelne. Jest ona także odporna na działanie niekorzystnych warunków pogodowych i zniszczenie. Zachowuje żywe kolory, nie poddając się działaniu promieniem UV i jest niezwykle trwała.

W ofercie studia można znaleźć także inne formy reklamy, na przykład oklejanie witryn. W jego asortymencie są różne folie okienne, przy których pomocy można stworzyć naprawdę niepowtarzalny efekt. Są to między innymi folie:

  • matowe,
  • szronione,
  • z efektem lustra weneckiego,
  • przyciemniane.

Jest to doskonała forma wyróżnienia swojej witryny spośród konkurencji, która przecież w obecnym świecie jest naprawdę spora. Wspomniana wyżej firma świadczy kompleksowe usługi, począwszy od fachowego doradztwa, poprzez wykonawstwo, aż po instalację. Reklamy oferowane przez nią są wykonane profesjonalne i przy użyciu najlepszych materiałów. Projektują je młode, kreatywne osoby, które podążają za trendami światowymi w marketingu i precyzyjnie potrafią dobrać formę reklamy do każdej firmy.

Data dodania: 2020-08-25
Autor: Ida Mazur

Opinie o firmie S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Transport Przeprowadzki ADAM Kacper Wojtyński

ul. ul. Polna2

Elbląg

WIĘCEJ

AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka

ul. Legionów47C

Elbląg

WIĘCEJ

ACLARI DIAMONDS

ul. Adama Mickiewicza9

Olsztyn

WIĘCEJ