NIP
Adres Elgiszewo k/Torunia 1
Miejscowość Ciechocin
Kod pocztowy 87-408
Telefon 503 765 681

Opis:

Ich pojawienie się na rynku znacznie ułatwiło codzienne funkcjonowanie wielu rodzin mieszkających w domach jednorodzinnych. Chodzi o użytkowników budynków, które nie mają podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej. Idzie o przydomowe oczyszczalnie ścieków, które rozwiązały problem składowania odpadów sanitarnych. Dawniej jedyną możliwość stanowiły tradycyjne szamba. Nie były to rozwiązania zapewniające komfort. Obecnie niemal się ich już nie stosuje. Można je spotkać prawie wyłącznie w starych gospodarstwach wiejskich. Dlaczego wyszły z użytku? Co sprawia, że zbiorniki zbierające i jednocześnie filtrujące ścieki stały się tak powszechne? 

Zapewniają one wiele rozmaitych korzyści. Ta najbardziej doceniana przez klientów wiąże się z wygodą. Korzystanie z oczyszczalni w przeciwieństwie do szamba wyklucza konieczność zamawiania ekipy do wywozu nieczystości. To bardzo ważna zaleta. Dzięki temu na podwórku nie unosi się przykry zapach, mieszkańcy oszczędzają, a ciężkie wozy nie niszczą gruntu. Nie są to jedyne plusy. Urządzenia te pozwalają odzyskać wodę pozbawioną zarazków. Można ją ponownie wykorzystać. Nie ma ona co prawda wartości spożywczej, ale nadaje się np. do podlewania ogrodu. W czasach zmian klimatycznych, kiedy opadów deszczu jest coraz mniej, jest to niezwykle cenne. Użytkownicy takich systemów zmniejszają zużycie, mogą cieszyć się niższymi rachunkami, a kiedy nadejdzie susza, dysponują rezerwami wody. To także przyjemne poczucie życia w zgodzie z zasadami ekologii.

Sprawne oczyszczalnie przeznaczone do montażu przy domu jednorodzinnym sprzedaje doświadczona firma Sedyment. Jest to przedsiębiorstwo, które uznawane jest za lidera swojej branży. W katalogu sprzedażowym znajduje się kilka różnych modelów układów filtrujących ścieki. Są to warianty: biologiczne, tunelowe, drenażowe oraz wyposażone w studnię chłodną. Każde urządzenie objęte jest dziesięcioletnią gwarancją. Klienci mogą liczyć także na bezpłatny dowóz, który przewidziany jest na terenie całego państwa. Oferta dotyczy sprzedaży oraz montażu.

Data dodania: 2020-03-22

Opinie o firmie SEDYMENT


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Amer Event

ul. Szymborska53

Inowrocław

WIĘCEJ

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

ul. Dworcowa100

Bydgoszcz

WIĘCEJ

Amber Store

ul. Główna16

Malbork

WIĘCEJ