NIP
Adres Oś. Jana III Sobieskiego 31
Miejscowość Trzciel
Kod pocztowy 66-320
Telefon 95 74 31 232

Opis:

Ogrody to przydomowe strefy relaksu, które można urządzać na szereg sposobów. Niekiedy znajdują się w nich oczka wodne, baseny oraz elementy małej architektury, wpływające na ich funkcjonalność. Zalicza się do nich między innymi ławki, leżaki, stoliki oraz altany zabezpieczające przed czynnikami pogodowymi. Rodziny żyjące pod jednym dachem z dziećmi decydują się także na drewniane domki. To niewielkie i wolnostojące konstrukcje przeznaczone do zabawy na świeżym powietrzu, które można przenosić z miejsca na miejsce w dowolnym momencie. Z łatwością wpasowują się w stylistykę każdego ogrodu, a przez wzgląd na swoje gabaryty, nie zajmują dużo miejsca. Składają się z solidnych ścian, zadaszenia, drzwi i okien, a czasami również tarasu oraz zjeżdżalni.

Obiekty te zapewniają mnóstwo rozrywki najmłodszym i są ich prywatną przestrzenią, w której mogą przechowywać zabawki lub przebywać w gronie rówieśników. Zadaszenie, jakie posiadają, chroni przed opadami atmosferycznymi, dlatego mogą być użytkowane niezależnie od pogody. Modele od renomowanych producentów odznaczają się stabilną konstrukcją, dzięki czemu ryzyko przewrócenia ich w trakcie wietrznych dni jest małe. Nabywają je nie tylko mieszkańcy jednorodzinnych domów, ale też właściciele domków letniskowych.

Czasami domki są stawiane na większych tarasach lub balkonach. Zachęcają do wychodzenia na świeże powietrze, co dotlenia organizm i przekłada się na lepszy nastrój. Za najtańsze uznaje się konstrukcje plastikowe o niewielkiej wadze, które odznaczają się żywymi kolorami i odpornością na wilgoć. Są one łatwe w utrzymaniu w czystości oraz bezpieczne w użytkowaniu. Osoby ceniące sobie ekologiczne rozwiązania wybierają chętnie ich drewniane odpowiedniki. Surowiec użyty do ich produkcji został zaimpregnowany, dzięki czemu nie chłonie wody, a jego powierzchnia jest wolna od pleśni i grzybów.

Solidny drewniany domek ogrodowy dla dzieci jest do nabycia w przedsiębiorstwie Sebken. To zaufana firma specjalizująca się w sprzedaży tego typu konstrukcji. Wyróżniają się one nowoczesnym designem i są dostępne w kilku rozmiarach. Mogą być wykorzystywane przez dzieci oraz używane jako schowki na ubrania robocze, ogrodowe akcesoria, rowery czy kosiarki. Ze względu na ponadprzeciętną trwałość rzadko noszą ślady użytkowania i nie wymagają częstej impregnacji.

Data dodania: 2023-03-21

Opinie o firmie SEBKEN


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Tartak Rybojady Lidia Kapała

ul. Rybojady15

Rybojady

WIĘCEJ

Węgier Glass

ul. Szklarska39

Żary

WIĘCEJ

Francepol Sp. z o.o.

ul. Zatorze9

Stary Kisielin

WIĘCEJ