NIP 5291019106
Adres Chopina 24
Miejscowość Milanówek
Kod pocztowy 05-822
Telefon (22) 755-87-83

Opis:

Większość pojazdów wielkogabarytowych lub takich, które posiadają niestandardowe wymiary, nie ma możliwości przemieszczania się po drogach szybkiego ruchu. Dodatkowym utrudnieniem jest także osiągana przez nie prędkość kilku, maksimum kilkunastu kilometrów na godzinę, co powoduje niejednokrotnie zatrzymanie ruchu oraz niezadowolenie pozostałych uczestników drogi. 

Bardzo problematyczne jest także przeniesienie specjalistycznego sprzętu ciężkiego, potrzebnego do naprawy podłoża, jak choćby transport koparek. Te urządzenia muszą być przewożone z uwzględnieniem wielu zasad bezpieczeństwa oraz za pomocą odpowiedniego sprzętu. Tylko w taki sposób ich transport nie będzie stanowił zagrożenia. 

Potrzeba przewiezienia takich urządzeń, jak wspomniane koparki, jest szczególnie istotna także z racji tego, że sprzęt ten jest użytkowany praktycznie na każdej budowie, w tym służy także do szybkiego uzdatniania i przygotowywania gruntu pod choćby drogi. Bardzo też przydaje się podczas procesu kładzenia wszelkiego rodzaju rur podziemnych, w tym także gazowych. 

Firma Usługowa SASIN doskonale zdaje sobie sprawę z istoty problemu oraz wszelkich zagrożeń podczas transportu koparek. W ramach swojej oferty proponuje zarówno klientowi przemysłowemu, jak i indywidualnemu profesjonalny i bezpieczny transport urządzeń wielkogabarytowych, w tym także koparek, do wybranego przez zlecającego przewóz punktu. Usługa obejmuje załadunek oraz rozładunek na miejscu, tak, by towar został dostarczony w nienaruszonym stanie. 

Pełen profesjonalizm oraz pasja, z jaką podchodzą do swojej pracy kierowcy oraz inni pracownicy wspomnianej firmy sprawia, że każde zlecenie realizują w sposób indywidualny. Nie jest im straszne żadne wyzwanie logistyczne,  z chęcią podejmą się realizacji nawet niestandardowych zamówień. Dzięki temu firma ta jest jednym z najbardziej kompetentnych oraz doświadczonych dostawców usług transportowych w Warszawie i okolicach. Każdy klient, zlecając transport swojego towaru, może także liczyć na indywidualną wycenę usługi. 

Data dodania: 2020-04-04

Opinie o firmie Firma Usługowa „SASIN”


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ