NIP
Adres Międzyleska 2-4
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-514
Telefon 575 900 888

Opis:

Zabiegi kosmetologii i medycyny estetycznej cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem, co ma związek z modą, coraz lepszą ich dostępnością oraz cenami, a także z wysoką jakością takich usług. Czy warto z nich korzystać? Zdecydowanie tak, zwłaszcza gdy dają one wyraźny efekt upiększający, dzięki czemu można czuć się lepiej, poprawić pewność siebie, a nawet pozbyć się kompleksów. Jednym z chętniej wybieranych zabiegów jest mikropigmentacja - oczu, a konkretnie powiek, brwi, a także ust, czyli po prostu makijaż permanentny. Czy warto zdecydować się na taki zabieg?

Z pewnością tak, o czym świadczy fakt, że robi to coraz więcej kobiet, mimo iż koszt czasami może być dość wysoki, a na terminy u najlepszych linergistek czeka się nieraz miesiącami. Na pewno warto ponieść takie niedogodności, bo, po pierwsze, efekt utrzymuje się nawet kilka lat, a po drugie, jest świetny. Oczywiście jednak rezultat zabiegu zależy od doświadczenia linergistki i jej zaangażowania. Osoba taka musi nie tylko potrafić wykonać taki makijaż jeśli chodzi o względy techniczne, ale też umieć dobrać go do typu urody oraz oczekiwań klientki. Wbrew pozorom, znaczenie ma wiele elementów, jak grubość i kształt kreski na powiekach, kontur ust (można go nawet zmienić, optycznie powiększając, pomniejszając czy modelując i wyrównując wargi), odcień barwnika. Szczególnie wiele wyobraźni, zręczności i wiedzy wymaga zaś mikropigmentacja brwi, nieraz bowiem w ramach tego zabiegu tworzy się praktycznie nowe łuki, na przykład gdy klientka ma mocno przerzedzone, niewłaściwie depilowane brwi bądź nie ma ich wcale. Ten ostatni przypadek dotyczy między innymi osób po chemioterapii, w przypadku których mikropigmentacja jest prawdziwym wybawieniem, ponieważ daje niezwykle naturalny efekt. Zwłaszcza metoda piórkowa sprawia, że brwi nie są "namalowane", ale dostrzegalne są pojedyncze włoski, więc nikt nie domyśli się, że jest to makijaż permanentny. Prawdziwą artystką w tym zakresie jest linergistka przedstawiona na stronie kamilamazurek.pl, wykonująca mikropigmentację we Wrocławiu.

Ważnym argumentem dla osób zastanawiających się nad wykonaniem tego zabiegu jest też fakt, że dzięki temu można zapomnieć o konieczności codziennego wykonywania makijażu - oraz jego zmywania. Jednocześnie wygląd zawsze jest perfekcyjny.

Data dodania: 2022-10-16

Opinie o firmie Salon Kosmetyczny Kamila Mazurek


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

ul. Horbaczewskiego49

Wrocław

WIĘCEJ

CrazyFejm - Promowanie na instagramie

ul.

Wrocław

WIĘCEJ