NIP 5591888266
Adres Łukocin 4
Miejscowość Łukocin
Kod pocztowy 83-113
Telefon 798 058 331

Opis:

Klimatyzacja jest montowana najczęściej w lokalach usługowych i biurowych oraz zakładach przemysłowych. Tego rodzaju instalacja wpływa na komfort codziennej pracy oraz zadowolenie klientów przebywających wewnątrz klimatyzowanych pomieszczeń. Coraz częściej również osoby prywatne stawiają na montaż klimatyzacji w użytkowanych mieszkaniach i domach. Najważniejsze, aby zatrudnić odpowiednio przeszkolonych fachowców, którzy doradzą w wyborze niezbędnych sprzętów (z uwzględnieniem m.in. rodzaju i powierzchni obiektu oraz indywidualnych potrzeb właściciela nieruchomości). Przed podjęciem współpracy z lokalną firmą, warto więc zapoznać się z zakresem usług oraz opiniami innych klientów. Niestety zdarza się, że klient nie może liczyć na wsparcie wybranej marki w momencie awarii instalacji czy konieczności przeprowadzenia serwisu. 

Najlepiej zdecydować się na zatrudnienie firmy, która wykonuje kompleksowe usługi - od doboru urządzeń i montażu instalacji, aż po serwis (gwarancyjny i pogwarancyjny). Właściciele często zapominają o tym, że zamontowana klimatyzacja wymaga regularnych przeglądów, czyszczenia i wymiany zużytych części. W innym wypadku system nie będzie działał prawidłowo i może stanowić nawet zagrożenie dla użytkowników ze względu na gromadzące się bakterie oraz pleśnie.

Gdzie w Kościerzynie wykonywany jest serwis klimatyzacji?

Na terenie województwa pomorskiego działa marka RW SERWIS, która specjalizuje się w montażu oraz serwisie klimatyzacji, wentylacji i układów chłodniczych. Firma zatrudnia certyfikowanych pracowników, którzy mają do dyspozycji nowoczesne urządzenia diagnostyczne i monterskie. Zasięg działania marki obejmuje takie miasta jak Kościerzyna, Tczew, Nowy Dwór Gdański oraz Starogard Gdański. Co ważne, serwisanci są dostępni dla klientów całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i lokalnych przedsiębiorców.

W ramach proponowanych usług firma wykonuje następujące prace:

  • projektowanie wraz z montażem systemu wentylacji (przy minimalnych kosztach),
  • budowa komór chłodniczych i mroźniczych oraz serwis agregatów, a także sprzedaż urządzeń chłodniczych,
  • montaż i serwis klimatyzacji (dla odbiorców prywatnych i przedstawicieli branży przemysłowej),
  • czyszczenie kanałów wentylacyjnych,
  • sprzedaż wraz z instalacją pomp ciepła.
Data dodania: 2022-04-24
Autor: Iwo Lis

Opinie o firmie RW Serwis


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

ul. Jana Kilińskiego12D

Tczew

WIĘCEJ

APE-LP

ul. Wały Piastowskie1

Gdańsk

WIĘCEJ

Psychoterapeuta Joanna Kożuch-Materek

ul. Wałowa20

Wejherowo

WIĘCEJ