NIP
Adres Piłsudskiego 20
Miejscowość Ostrołęka
Kod pocztowy 07-410
Telefon 506406160

Opis:

Montaż osłon okiennych wiąże się z wieloma korzyściami. Zabezpieczają one przed nadmiernym nagrzewaniem się wnętrz w porze letniej, co chroni przed koniecznością częstego włączania klimatyzatorów, których użytkowanie kosztuje. Wpływają na komfort osób przebywających w pomieszczeniach i zwiększają prywatność. Z tego powodu sprawdzają się w jednorodzinnych domach oraz mieszkaniach położonych na niskich piętrach. Do najtańszych i najpraktyczniejszych zalicza się materiałowe rolety w kasecie. To estetyczne i uniwersalne rozwiązanie odnajdujące się w każdym stylu aranżacyjnym.

Występują one w wersji klasycznej lub dzień noc, z charakterystycznymi poziomymi pasami w dwóch kolorach. Te i wiele innych osłon zaprezentowano na stronie rolexin.pl. Firma, do której należy witryna, ma siedzibę w Ostrołęce i sprzedaje wytrzymałe rolety o prostym montażu. Sprawdzają się one w przypadku okien zwykłych oraz znajdujących się na poddaszach. Klienci wybierają także spośród plis, czyli rolet, których materiał składa się w harmonijkę.

Najczęściej mocuje się je do listew przyszybowych, dzięki czemu nie utrudniają otwierania lub uchylania okien. Atutem takich konstrukcji jest możliwość demontażu w dowolnej chwili oraz prania w pralce. Plisy dostępne w tym przedsiębiorstwie nie odstają od okien i wyglądają bardzo nowocześnie. Chronią wnętrza przed działaniem promieni słonecznych oraz wzrokiem przechodniów. To dobre rozwiązanie dla osób chcących zasłaniać jedynie wybrane fragmenty szyby. Do wyboru jest mnóstwo odcieni, zarówno w żywych, jak i stonowanych kolorach.

Materiał, w jaki wyposażono plisy, jest rozwijany za pomocą dwóch rączek umieszczanych po obu stronach. Występuje on w wersji klasycznej oraz zaciemniającej, która sprawdza się między innymi w dziecięcych pokojach oraz sypialniach. Niektórzy stawiają na plisy z dodatkową termoizolacyjną powłoką, zmniejszającą ryzyko wychładzania pomieszczeń w porze jesiennej i zimowej. Kwestia ta przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie i większe oszczędności domowników.

Data dodania: 2022-02-15

Opinie o firmie Rolexin


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ