NIP 1230968504
Adres Książąt Mazowieckich 15
Miejscowość Czersk
Kod pocztowy 05-530
Telefon 48535388380

Opis:

Zastanawiając się, jak niewielkim kosztem zwiększyć efektywność produkcji w swoim zakładzie, warto pomyśleć o zastąpieniu pracowników urządzeniami chociaż w tak żmudnym zadaniu, jak dostarczanie materiałów na linię produkcyjną. Odciążając w ten sposób załogę, można wykorzystać jej czas na wykonanie innych zadań, które nie obciążają kręgosłupów. Oczywiście najlepiej byłoby zdecydować się na pełną automatyzację, jednak jest to spory wydatek, na który nie każda firma może sobie pozwolić.

Rozmaite urządzenia służące poprawieniu wydajności w większości firm oferuje mazowieckie przedsiębiorstwo istniejące w branży od 2011 roku. Dysponuje ono doświadczoną, wykwalifikowaną załogą, która wykonuje wszystkie elementy oferowanego klientom sprzętu na nowoczesnych maszynach. Dzięki temu w przyszłości żaden nabywca nie będzie miał problemu z nabyciem części zamiennych. Wszystkie produkty projektuje się tam pod konkretne zamówienie, dlatego są idealnie dopasowane do potrzeb klienta.

Wśród różnych systemów transportu wewnętrznego w ofercie są także mocne, odporne na duże obciążenia, uszkodzenia mechaniczne i chemikalia przenośniki rolkowe. W zależności od oczekiwań zamawiającego, mogą one być wyposażone w napęd grawitacyjny lub najczęściej wybierany napęd elektryczny ze sterowaniem elektronicznym, Można je dodatkowo wyposażyć w takie elementy automatyki, jak:

  • stopery,
  • czujniki ruchu,
  • specjalistyczne kamery.

Chociaż do produkcji tego sprzętu wykorzystuje się mocne profile aluminiowe i odporne na uszkodzenia tworzywa sztuczne, klient może zażyczyć sobie dodatkowej ochrony przed korozją w postaci malowania proszkowego wybranymi farbami. 

Przedsiębiorstwo RemiTech gwarantuje wysoką jakość swoich rozwiązań, cechujących się prostą konstrukcją. Dzięki temu są łatwe w montażu, eksploatacji i serwisowaniu, a w razie naprawy nie wymagają demontażu. Warto też zapoznać się z innymi urządzeniami projektowanymi i produkowanymi przez tę firmę, które pozytywnie wpływają na zwiększenie produktywności przedsiębiorstw i mogą być wprowadzane etapowo.

Data dodania: 2022-12-02
Autor: Filip Krupa

Opinie o firmie REMITECH RENATA MICHALSKA


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ