NIP
Adres
Miejscowość
Kod pocztowy -
Telefon +48 604 195 111

Opis:

Firma przewozowa ze strony reest.pl świadczy usługi osobom prywatnym, agencjom zatrudnienia oraz przedsiębiorstwom, organizując wyjazdy zagraniczne komfortowymi i bezpiecznymi busami. Działa ona na rynku już od wielu lat i ma bogate doświadczenie w tym zakresie. Doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że osoby kontaktujące się w sprawie współpracy liczą nie tylko na komfort, ale także na atrakcyjne ceny i stara się sprostać tym oczekiwaniom. Jej cennik na busy do Niemiec jest niezwykle atrakcyjny, co można sprawdzić, odwiedzając podaną wyżej stronę.

Decydując się na jednorazową lub długoterminową współpracę, można liczyć na:

  • wysoką jakość usług,
  • terminowość wykonania zleceń,
  • bezpieczeństwo pasażerów,
  • wysoki komfort.

Wygodę i bezpieczeństwo oferuje każdy z pojazdów znajdujących się we flocie. Priorytetem firmy jest bezpieczeństwo pasażerów, dlatego wszystkie samochody są doskonale utrzymane i regularnie poddawane badaniom technicznym. Mają wszelkie ubezpieczenia oraz ważne badania techniczne. Ponieważ pochodzą od najlepszych producentów, wyposażone są fabrycznie w wiele systemów pilnujących trakcji i gwarantujących bezpieczeństwo jazdy.

Pasażerowie mogą także liczyć na komfort, ponieważ każdy fotel jest z osobna regulowany, co pozwala znaleźć najwygodniejszą pozycję dopasowaną do oczekiwań. Na pokładzie każdego z busów jest nie tylko klimatyzacja, ale także DVD z 15-calowymi monitorami, aby każdy pasażer mógł korzystać z niego podczas jazdy i uprzyjemnić sobie czas podróży. Wszystkie auta znajdujące się we flocie firmy mają spore luki bagażowe, dlatego pasażerowie nie muszą się martwić o walizki i torby, które są im oddawane po dotarciu pod wskazany adres. 

Wyjazdy odbywają się codziennie podobnie jak powroty z zagranicy. Kierowcy poruszający się na trasach europejskich doskonale je znają. Mają oni nie tylko doskonałe kwalifikacje, ale także wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów. Są też mili, uprzejmi i starają się, aby każdy pasażer czuł się na pokładzie busa komfortowo. Firma ta obsługuje województwa Polski Centralnej, Południowej i Zachodniej, gwarantując pasażerom dotarcie do miejsca docelowego zgodnie z planem i bezpiecznie, a przy tym z niskim kosztem. Jest to z pewnością przewoźnik godny zaufania, który dopuszcza możliwość negocjacji cen przejazdu oraz oferuje promocyjne ceny za przejazdy zorganizowanymi grupami. Nie odmawia także usług klientom potrzebującym przewozów okolicznościowych.

Data dodania: 2021-10-12

Opinie o firmie REEST - Busy do Holandii Niemiec i Belgii


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

ul. Fürstenberger Str.16

Frankfurt

WIĘCEJ

Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz

ul.

WIĘCEJ

TIGLED

ul.

WIĘCEJ