NIP 5252630513
Adres Samuela Twardowskiego 11
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-643
Telefon (22) 833 76 25

Opis:

Odkurzacz to urządzenie, które prawdopodobnie każdy ma w swoim domu. Trudno wyobrazić sobie jego brak w mieszkaniu. Model Rainbow jest bezworkowy. Wyposażono go w filtr wodny i powietrzny. Świetnie radzi sobie nie tylko z typowym zabrudzeniem w postaci kurzu, okruchów, czy piasku, ale również z alergenami. Pozwala pozbyć się zarodników pleśni i grzybów, roztoczy oraz pyłków roślin. Właściciele czworonogów mogą być zadowoleni z faktu, iż odkurzacz z łatwością usuwa sierść zwierząt z twardej podłogi, dywanów i tapicerki meblowej.

Rainbow, jak każde urządzenie, jest narażone na uszkodzenie. Jeżeli odkurzacz odmówi posłuszeństwa, użytkownik nie musi decydować się na zakup nowego sprzętu. Wystarczy, że skontaktuje się z Rainbow Polska. Firma prowadzi nie tylko sprzedaż urządzeń, ale także serwis posprzedażowy. Regularny przegląd wpływa na żywotność odkurzacza. Warto podkreślić, że bardzo ważna jest kontrola stanu filtra HEPA - powinien on być sprawdzony po 2 latach użytkowania sprzętu.

Firma oferuje nie tylko naprawę uszkodzonego odkurzacza, ale także czyszczeniem go i wymianą zużytych części. Prowadzi sprzedaż oryginalnych podzespołów. Klienci mogą liczyć na usunięcie usterki w możliwie najkrótszym terminie. Firma wymienia zużyte części odkurzacza Rainbow zarówno w okresie gwarancji, jak i po jej upłynięciu.

Osoby, które chciałyby przekazać niesprawne urządzenie do autoryzowanego serwisu, mogą wypełnić formularz internetowy. Należy w nim wskazać odpowiedni typ sprzętu, jak również rodzaj usterki. Istotne jest podanie danych potrzebnych do kontaktu oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie. Na stronę online mogą udać się także osoby zainteresowane zakupem sprzętu i akcesoriów do niego.

Data dodania: 2023-12-14
Autor: Iwo Lis

Opinie o firmie Rainbow System Polska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ