NIP 526 10 21 570
Adres Szpitalna 5
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00--03
Telefon 22 828 41 03

Opis:

Piękny wygląd zewnętrzny to konieczność w dzisiejszym świecie. Jego nieodzowny element stanowią zadbane włosy. Firma Racoon od wielu lat wyznacza trendy w kwestii pielęgnacji włosów oraz w ich przedłużaniu. Połączenie prawdziwej pasji, doświadczenia i zaangażowania sprawiło, że z usług firmy skorzystało już kilka tysięcy stylistów w całej Polsce. Kreowanie piękna stało się cechą rozpoznawczą firmy na terenie całego kraju. Profesjonalne metody pielęgnacyjne stosowane na włosy naturalne do przedłużania są wykorzystywane aktualnie przez ponad dwa tysiące salonów fryzjerskich. Dowodzi to niezwykle wysokiej jakości wypracowanych metod, a także niezawodności oferowanych produktów.

Od wielu lat firma będąca liderem w dziedzinie przedłużania włosów dąży do osiągania jeszcze lepszych efektów podczas wykonywania swojej pracy. Pomaga w tym pasja, którą jest stałe poszukiwanie nowych rozwiązań. Te są oparte o innowacje oraz odkrycia ze świata kosmetologii, które pozwalają na systematyczne wzbogacanie oferty o nowe usługi oraz produkty. Są one ciągle wprowadzane do dystrybucji, co pozwala współpracującym z firmą salonom fryzjerskim poprawiać jakość świadczonych usług dla swoich klientek.
 

Na wiele okazji

Firma stawia na długofalową współpracę z salonami z całego kraju, dzięki realnemu dbaniu o ich potrzeby. Jest to widoczne nie tylko w kwestii oferowania wysokiej jakości usług i produktów, ale także we wsłuchiwaniu się w potrzeby i oczekiwania rynku. Odpowiedzialność biznesu w sferze społecznej jest bardzo ważna. Dlatego też firma nie zapomina, o działalności charytatywnej tj. pomaga wielu osobom i fundacjom. Wygląd włosów każdej kobiety jest niezwykle ważny. Dlatego tak istotne jest ich wsparcie np. w trakcie choroby.

Włosy naturalne nadające się do przedłużenia są stosowanie przy realizacji wydarzeń teatralnych. Odpowiednie przygotowanie aktorki to także wygląd jej włosów. Niekiedy konieczne staje się profesjonalne przedłużenie włosów. Oczywiście z wykorzystaniem adekwatnej techniki i produktów, dzięki którym włosy będą należycie się układały. Warto pamiętać, że wykonanie przedłużenia włosów jest zabiegiem bezbolesnym i nieinwazyjnym.

Data dodania: 2019-12-22

Opinie o firmie Racoon Polska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ