NIP
Adres Paderewskiego 17
Miejscowość Luboń
Kod pocztowy 62-030
Telefon 790597333

Opis:

Każdy właściciel kota w pewnym momencie stanie przed dylematem, co zrobić ze zwierzakiem podczas wyjazdu wakacyjnego. Niektóre koty nie mają problemów z podróżowaniem i chętnie towarzyszą ludziom podczas urlopu. Dla innych natomiast jest to duży stres. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem wydaje się wynajęcie miejsca w hotelu dla zwierząt. Profesjonalna opieka nad kotem w Poznaniu to usługa świadczona przez Purrfect Koci Hotel.

Każdy kot ma do dyspozycji swój własny pokój wyposażony we wszystkie istotne dla zwierzęcia akcesoria, takie jak drapak, kuweta, miejsce do leżenia, miseczki. Poza tym czworonogi mogą przebywać w części wspólnej, w której znajdują się półki do wspinania, zabawki i wiele innych ciekawych przedmiotów. Dla większego bezpieczeństwa i w celu uniknięcia konfliktów pomiędzy zwierzętami są one wpuszczane do pomieszczeń wspólnych osobno (chyba że należą do tej samej rodziny, mieszkają w tym samym domu i się znają). Koty są pod stałym nadzorem doświadczonego opiekuna, który dba o ich potrzeby, głaszcze je, bawi się z nimi.

Właściciele może przekazać obsłudze wszystkie informacje dotyczące pupila, jego upodobania, ulubione zabawy, pory karmienia, ilość karmy. Może również pozostawić w hotelu jedzenia dla kota. Obsługa będzie je wydzielać według podanego schematu. Istnieje również możliwość wykupienia hotelowego wyżywienia (wysokomięsne, bezzbożowe karmy mokre i suche marki Purizon, Feringa, Animonda Carny, Mac’s). Hotel rekomenduje dostarczenie przez właściciela żwirku dla kota, ponieważ wpływa to pozytywnie na jego aklimatyzacje i obniża stres. Wiele zwierząt ma problem z przyzwyczajeniem się do nowego produktu. Hotel posiada na stanie swoje żwirki (kilka rodzajów), które można wykupić.

Osoby chcące pozostawić swojego kota w hotelu są zobowiązane do podpisania umowy. W jej załączniku znajduje się obowiązujący cennik. Obsługa hotelu chętnie odpowie na wszelkie pytania, doradzi w kwestii tego, jakie akcesoria dla kota zabrać.

Warto wybrać sprawdzone miejsce, które cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem wśród klientów.

Data dodania: 2020-10-28

Opinie o firmie Purrfect Koci Hotel


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ