NIP
Adres Os. Stefana Batorego 7
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60--68
Telefon 794 066 703

Opis:

Samodzielnie przewiezienie całego wyposażenia z mieszkania czy domu, może okazać się wręcz niemożliwe, szczególnie gdy konieczny jest transport ciężkich sprzętów agd lub zestawów mebli. W takich sytuacjach najlepiej powierzyć wszelkie prace zewnętrznej i sprawdzonej firmie, która posiada nie tylko doświadczenie, ale i odpowiednie pojazdy. FachowePrzeprowadzki.pl to strona internetowa firmy działającej na terenie Poznania, dla której transport i przeprowadzki stanowią główną działalność. Marka obsługuje głównie klientów z okolicznych regionów, jednak podejmuje się również zleceń transportowych na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. W kwestii ceny, wszystko ustalane jest indywidualnie z klientem, jednak warto podkreślić, że porównując koszty usługi do konkurencji, to poznańska firma może pochwalić się naprawdę atrakcyjnymi cenami.

Marka stawia głównie na profesjonalizm i kompleksową realizację transportu, dlatego oprócz samej usługi przewiezienia mebli i urządzeń klienta, pracownicy zadbają o ich zabezpieczenie i zniesienie lub wniesienie do budynku. Wszystko po to, by zleceniodawca był pewny, że całe wyposażenie zostanie dowiezione w całości do celu podróży. Kierowcy starają się, by czas ich pracy był jak najkrótszy, jednak najważniejsze jest tutaj zadbanie o bezpieczeństwo wszystkich przewożonych ładunków.

Czy warto korzystać z profesjonalnych usług przeprowadzkowych?

W wielu przypadkach tak naprawdę nie ma się innej opcji - mowa tutaj w szczególności o przetransportowaniu pełnego wyposażenia magazynów oraz biur. Dlatego dobrze zdecydować się na pomoc sprawdzonej firmy, aby mieć pewność, że wszystko przebiegnie szybko i sprawnie. Niektórzy właściciele mieszkań decydują się na samodzielne przewożenie wszystkich rzeczy samochodem osobowym, co jest często mało opłacalne i wręcz niebezpieczne. Dużo korzystniej jest wynająć wielki pojazd z przyczepą, do której zmieszczą się wszystkie przewożone sprzęty i meble. Wtedy wystarczy pokonać jeden raz całą trasę i zaoszczędzi się nie tylko paliwo, ale i cenny czas.

Data dodania: 2020-07-29

Opinie o firmie Fachowe-Przeprowadzki.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ