NIP 764-235-09-46
Adres Zwycięstwa 37
Miejscowość Chodzież
Kod pocztowy 64-800
Telefon 506 224 565

Opis:

Opakowanie jest niezbędnym elementem każdego produktu. Dlatego też każdy podmiot specjalizujący się w realizacji procesu wytwórczego musi podjąć działania zmierzające do nawiązania współpracy z rzetelnym dostawcą pudełek. Uznanie w określonej branży zyskała firma Kartop. Na rynku działa od lat 70 dwudziestego wieku zdobywając doświadczenie i zaufanie nowych klientów. Przemysłowiec w swoich działaniach stawia na profesjonalizm, innowacyjne podejście do wykonywania zleceń oraz zaawansowane technologie. Nieustannie dąży do doskonalenia poziomu tworzonych wyrobów, a także świadczonych usług.

 

Proces powstawania produktów bazuje na materiałach poddawanych recyklingowi. W rezultacie uzyskiwana jest tektura pozwalająca na otrzymanie towaru końcowego. Wytwarzając kartony, producent przykłada szczególną uwagę do respektowania wymagań jakościowych, użytkowych, a ponadto wytrzymałościowych. Pudła wychodzące z parku maszynowego mają dowolne gabaryty oraz gramaturę.

 

Gdy zasadnicza oferta nie spełnia potrzeb odbiorcy, organizacja dąży do dostosowania zamówienia do wyjątkowych wymagań instytucji współpracującej. Istnieje możliwość dostarczenia ilości detalicznej oraz hurtowej na dowolny obszar kraju.

 

Elementy stanowiące podstawę oferty wytwórcy powstają w zakładzie produkcyjnym w Chodzieży. Stosowane są specjalistyczne maszyny i liczne rozwiązania materiałowe. To sprawia, że przemysłowiec otwarty jest na wszelkie zlecenia o charakterze niestandardowym, zgodne z preferencjami kontrahentów. Na życzenie przedsiębiorstwa odbierającego wykonywane są zdobienia opakowań nadrukiem oraz barwienie na konkretny kolor.

 

Pojawia się także możliwość skorzystania z usług dodatkowych, takich jak transport i introligatorstwo. Przedsiębiorca pełni również funkcję hurtowni kartonów oferującej zainteresowanym firmom korzystne rozwiązania cenowe. Niezależnie od tego, która dziedzina jest poszerzana, w każdym aspekcie zyskuje zaufanie produktobiorców, którzy doceniają rzetelność i wiarygodność producenta.

 

 

Data dodania: 2019-03-18

Opinie o firmie Kartop


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

ul. Żwirowa11

Pszczew

WIĘCEJ

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

ul. Czarnkowska7

Poznań

WIĘCEJ

Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska37

Poznań

WIĘCEJ