NIP 8842780876
Adres Aleja T. Kościuszki 23/25/5A
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 90-418
Telefon 535 880 241

Opis:

Prowadzenie zakładu produkcyjnego nie należy do najprostszych, szczególnie gdy firma otrzymuje coraz więcej zamówień od partnerów i równocześnie pojawiają się mniejsze lub większe problemy kadrowe dotyczące m.in. braku odpowiednio przeszkolonych pracowników. Na tego rodzaju sytuacje może wpłynąć nie tylko fakt zwiększonego zapotrzebowania na określone produkty, ale także sezon chorobowy czy też urlopowy. Niestety znalezienie dodatkowego kilkunasto-, a nawet kilkudziesięcioosobowego zespołu w krótkim czasie może być bardzo trudne oraz wiązać się z ogromnym stresem i problemami dla właściciela zakładu. Na szczęście na rynku działa firma PROQRES oferująca tzw. outsourcing pracowniczy. Co ważne, wszystkie warunki współpracy są ustalane wyłącznie z przedstawicielem marki, którego zadaniem jest dowiezienie na miejsce pracy w określonym terminie - odpowiedniej liczby wykwalifikowanych osób. 

Największe zalety skorzystania z leasingu pracowniczego

  • oszczędność czasu oraz pieniędzy (wszystkie formalności związane z zatrudnieniem pracowników z Ukrainy wraz z zakwaterowaniem i transportem do pracy są po stronie dostawcy usług),
  • zatrudnienie dodatkowej liczby pracowników wyłącznie na określony czas,
  • możliwość zwiększenia produkcji i tym samym rozwoju prowadzonego przedsiębiorstwa,
  • opcja zachowania ciągłości produkcji i zapewnienia terminowości realizowanych zamówień,
  • brak dodatkowych obowiązków jako pracodawca, ponieważ nowe osoby są zatrudnione cały czas u dostawcy, który samodzielnie się z nimi rozlicza z wykonanej pracy.

Warto wspomnieć, że łódzka firma zapewnia także wiele innych usług skierowanych przede wszystkim do przedsiębiorstw działających w branży produkcyjnej. Mowa tutaj o kontroli jakości produkcji, pomiarach detali, selekcji komponentów, sprawowaniu rezydentury nad całym procesem produkcyjnym oraz prowadzeniu tzw. ściany jakości "firewalle". Szczegółowe informacje na temat każdej z powyższych usług można znaleźć na stronie lub kontaktując się bezpośrednio z przedstawicielem marki.

Data dodania: 2021-05-05

Opinie o firmie PROQRES POLAND Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Iluzjonista Maciej Pol

ul. Jana Kilińskiego7B

Łęczyca

WIĘCEJ

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK

ul. Jana Onufrego Zagłoby18

Łódź

WIĘCEJ

SANKRA

ul. Ogrodowa72

Łódź

WIĘCEJ