NIP
Adres Władysława Raginisa 46
Miejscowość Białystok
Kod pocztowy 15-161
Telefon + 48 605 317 957

Opis:

Wypoczynek na świeżym powietrzu dotlenia organizm, pozytywnie wpływa na nastrój i redukuje stres. Nic więc dziwnego, że tak wielu mieszkańców domów korzysta z uroków ogrodów, które można urządzać zgodnie ze swoimi potrzebami. Znaczna część z nich cieszy się pięknymi rabatami, wysokimi drzewami dającymi cień podczas słonecznych dni oraz bujnymi krzewami, chroniącymi przed spojrzeniami sąsiadów bądź przechodniów. Oczywiście przestrzenie tego typu wymagają regularnej pielęgnacji, na którą składa się nie tylko przycinanie gałęzi czy koszenie trawy, ale też nawadnianie. Warto więc wiedzieć, jakie rozwiązania występują na rynku, by móc dobrać systemy dopasowane do wszystkich swoich potrzeb.

Zainteresowaniem u osób mających mało czasu oraz takich, które często wyjeżdżają, są automatyczne systemy, sprawdzające się zwłaszcza w ogrodach o dużym metrażu. Dzięki nim mieszkańcy domów nie muszą samodzielnie podlewać wszystkich roślin, co sprawia, że zajmują się innymi obowiązkami. To świetne rozwiązanie dla zapominalskich, chroniące przed wysuszeniem roślin lub ich przelaniem.

Firmą orientującą się w tego typu kwestiach jest Proogród w Białymstoku. Nawadnianie ogrodów, proponowane przez jej pracowników, sprawdza się na co dzień oraz w razie dłuższych wyjazdów lokatorów. Montaż odpowiednio dobranych systemów jest rekomendowany ze względów ekologicznych i ekonomicznych, gdyż nie wiąże się z dużymi wydatkami. Do najpopularniejszych zalicza się systemy naziemne, które nie wymagają wzywania specjalistów. Można je dokupywać w dowolnym momencie, ponieważ nie potrzebują tworzenia otworów w ziemi oraz przeprowadzania prac niszczących roślinność. Alternatywą są systemy podziemne, o których warto pomyśleć na etapie tworzenia projektów ogrodów.

Data dodania: 2023-02-01

Opinie o firmie Proogród


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kolmat

ul. Rospuda10

Rospuda

WIĘCEJ

Master Dawid Kaczyński

ul. Brajczewo Sierzputy6

Zambrów

WIĘCEJ

Technik CNC

ul. Polna8

Augustów

WIĘCEJ