NIP
Adres Rynek 30a
Miejscowość Babice
Kod pocztowy 05-082
Telefon 22 499 55 44

Opis:

Drewniane podłogi uchodzą za klasyczne rozwiązanie, ale nie zawsze postrzegane jest to jako zaleta. Niektórzy inwestorzy mogą obawiać się, że kiedy na nie postawią, ich wnętrza nie będą wyglądać oryginalnie. Warto jednak wiedzieć, że podłoga podłodze nierówna i takie sposoby wykańczania podłoża mogą mieć bardzo różnych wygląd.

W grę wchodzi przede wszystkim wybór różnego rodzaju drewna, a także różnych wykończeń. Drewno może być olejowane, ale też malowane - czy to przezroczystym lakierem, czy farbą albo na przykład bejcą i w ten sposób można nadać mu dowolny kolor. Oznacza to na przykład możliwość wykonania podłogi z drewna czarnej, jak i białej, każdy może zatem wybrać taką opcję, jaka będzie dla niego odpowiednia. Co więcej, w grę wchodzą różne sposoby układania - zarówno podłogi, jak i parkietu. Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, tymczasem, podejmując decyzję o wykonaniu takiego podłoża, trzeba zdecydować także między różnymi rodzajami.

Możliwość wybierania wśród różnych opcji daje klientom między innymi firma Prodexpol, produkująca i sprzedająca drewniane podłogi i parkiety - czy de facto deski i klepki. Można je układać na różne sposoby, a jedną z chętniej wybieranych jest jodła francuska, prezentująca się bardzo elegancko i ponadczasowa. Jest to świetne rozwiązanie między innymi do wnętrz klasycznych, ale wiele zależy też od rodzaju oraz koloru wybranego drewna.

Czy taką podłogę warto wybrać? Oczywiście tak - tak samo zresztą jak wszelkie inne z tej oferty. Warto bowiem wiedzieć, że funkcjonalność i piękny wygląd zawsze zachwycają, niezależnie od sposobu ułożenia desek czy klepek, jako że firma wykonuje swoje produkty z najlepszych materiałów. Jest to przede wszystkim twarde i grube drewno dębowe. Bez względu na to, jakim sposobem się je wykończy, będzie olśniewać przez wiele lat, zwłaszcza że można je wielokrotnie odnawiać.

Więcej szczegółów na temat proponowanych rozwiązań można znaleźć na stronie internetowej firmy. Dostępne są też zdjęcia ukazujące piękno drewnianych powierzchni w pełnej krasie.

Data dodania: 2022-08-06

Opinie o firmie Prodexpol


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

ul. Grójecka194

Warszawa

WIĘCEJ

Przedwczesny wytrysk ranking

ul. --

Warszawa

WIĘCEJ

Feromony Rank

ul. Aleje Jerozolimskie54

Warszawa

WIĘCEJ