NIP 5611299887
Adres Kolejowa 8
Miejscowość Kęsowo
Kod pocztowy 89-506
Telefon 48 607 10 28 55

Opis:

Obróbka blachy o grubości powyżej 1 mm wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi. Próba zgięcia materiału za pomocą siły rąk lub też nieodpowiedniego sprzętu może skończyć się nieodwracalnymi uszkodzeniami, w tym złamaniem arkusza, co powoduje straty. Aby mieć pewność, że cała operacja przebiegnie bez problemu, a uzyskany efekt będzie satysfakcjonujący, warto zainwestować w zaginarki segmentowe. 

Maszyny tego typu są w stanie ukształtować dowolny format blachy, nawet takiej, której grubość przekracza 1,2 mm. Modele zdatne do obróbki surowca o takich parametrach można znaleźć na stronie internetowej sklepzaginarki.net.pl. Skorzystanie z przestawionej pod podanym linkiem propozycji to możliwość nabycia wysokojakościowego sprzętu od sprawdzonego producenta, który gwarantuje, że jego towar posiada niezbędne certyfikacje i zapewnia wieloletnie użytkowanie bez konieczności wymiany. 

Atutem przedstawionych w ofercie maszyn jest z pewnością ich waga. Cała konstrukcja została osadzona w stalowych, ciężkich ramach, które zapewniają idealne wyważenie podczas pracy. Dzięki temu nie ma obawy, że zaginarka przewróci się i dokona zniszczeń lub też uszkodzi operatora. Jej transport może spowodować pewne trudności, jednak korzyści wynikające z masy sprzętu pozwalają szybko zapomnieć o niedogodnościach z dowozem, wypakowaniem i ustawieniem zaginarki we wskazanym miejscu.

Odpowiednio ustawiona obrabiarka może w krótkim czasie nagiąć naprawdę duży zapas materiału, zapewniając każdorazowo powtarzalny efekt, co jest kluczowe w wielu zakładach. Jej kupno priorytetem nie tylko dla firm zajmujących się na co dzień dekarstwem. Może stanowić ważne wyposażenie biznesu, w którym obróbka blachy jest działalnością poboczną, mimo to istotną. Co ważne, obsługa takiej maszyny nie wymaga specjalnych pozwoleń ani długotrwałego szkolenia. Warto jednak pamiętać, by na stanowisku zachować szczególną ostrożność, zwłaszcza podczas umieszczania arkusza w otworze oraz w trakcie wyjmowania uformowanego wyrobu.

Data dodania: 2022-10-20

Opinie o firmie PROD-MASZ Sklep Zaginarki


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy


Amer Event

ul. Szymborska53

Inowrocław

WIĘCEJ

SEDYMENT

ul. Elgiszewo k/Torunia1

Ciechocin

WIĘCEJ

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

ul. Dworcowa100

Bydgoszcz

WIĘCEJ